Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » IGNIS t cserélném VITARA ra ,...

IGNIS t cserélném VITARA ra , vélemények?

Figyelt kérdés
IGNIS-t cserélném új VITARA ra. 1.4 hibrid GL+ ra . tudom hogy túl van árazva. mit fogok érezni ha átülök?

2023. máj. 21. 21:22
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
csak új, tehát nem a pár éves 1,6-os.
2023. máj. 21. 21:24
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy egy sokkal jobb autót vezetsz, dinamikus, kevesebbet eszik, nem okoz gondot neki egy 160as utazót tartani. Led fényszórók azonnal szembetűnnek, a beltér meg a benne lévő kütyük az ignishez képest űrhajó.
2023. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenben sokkkal jobb lesz. Azért 20 év az 20 év.
2023. máj. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogy jobb.
2023. máj. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mindenben sokkal jobb
2023. máj. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

egy 15-20 éves autót egy új autóval összehasonlitani eléggé felesleges


persze hogy az új vitara a jobb


De azt azért hozzá kell tenni hogy a fentartási költségekben még mindig az ignis a bajnok:)

2023. máj. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6 és a többiek. sajnos ignis nél már jönnek elő a típushibák,hátsó ajtónál kábelkorbács csere kellene már, a sebváltó, amolyan "ignises" kuplungcsere megvolt, de úgy sz@r ahogy van, pedálokat 20 év alatt sem tudtam megszokni, néha két pedálra lépek egyszerre. fényszóró búrák már meg vannak mattúlva, én már nem fogom felpolíroztatni, nincs rá időm ,közel vagyok a 60 hoz, úgy gondolom nem fogom megélni, mire az új autó 20 éves lesz.úgyhogy mindenképpen lecserélem, ha nem vitarára, akkor az új opel corsa ra.
2023. máj. 22. 21:06
 8/13 anonim ***** válasza:

Aza helyzet hogy az autókat karban kell tartani


És hááát egy öreg autónál nem érdemes gyári álapotot várni


Az alkatrészek olcsók az ignishez


De amugy nem kérdés, egy új vitara sokkal jobb autó mint a 20 éves ignis

Fura is lenen ha nem igy lenne:D

2023. máj. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
Karban kéne tartani az autót, akkor jó lenne. Vagy venni egy új autót, az sokáig bírja ha nem foglalkoznak vele. Az Ignisnél nem az autóval van a baj, hanem a tulajdonos nem tartja karban rendesen. Főleg a tulajdonossal van a baj.
2023. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9 húha! nem vagyok műszaki ember,úgy b..nak át a szerelők, ahogy akarnak.

másfél éve volt kuplung csere (ha volt) azóta úgy rángat az autó öröm sebességet váltani. pár éve kértem a váltó olaj cserét, leszámlázták, de ki tudja le cserélték e! kábelkorbács cserét a környékünkön senki nem vállalja, én szoktam forrasztgatni, hogy a vizsgán átmenjen. veszek egy újat remélem azzal pár évig nem lesz gond.

2023. máj. 22. 21:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!