Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Auchan benzinkúton hogyan...

Auchan benzinkúton hogyan kell kiakasztani a pisztolyt, hogy magától teletankoljon?

Figyelt kérdés
Van rajta valami pöcök de hiába próbálgattam, nem jutottam vele semmire. Csukló betegségem van, így nehezen nyomom a pisztolyt percekig. Régen volt erre egy Shell kút, ott megtankoltattam, de az már nincsen, kénytelen vagyok az Auchan önkiszolgálóba tankolni.
2023. máj. 24. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy időben tankoltam a szolnoki Auchannál, ott sosem működött, szerintem egyszerűen rossz/törött lehetett a kallantyú. Hónapokon át nem volt javítva, de gyanítom, hogy most sem (a 480-as ár bevezetéséig tankoltam ott, kb. 1 évig).
2023. máj. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Önkiszolgáló kúton szerintem azért nem lehet, mert ha valaki véletlenül kiakasztva teszi vissza, és az utána lévő pedig elindit egy új tankolást, akkor folyna össze-vissza az üzemanyag
2023. máj. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%

#2 Ugye tudod, hogy ha elengeded a ravaszt, akkor a kallantyú is visszaáll alapra? Nem lehet kiakasztva visszatenni, max akkor lehetne, ha úgy húznád ki az autóból a pisztolyt, hogy közben még jön belőle az üzemanyag, amit nyilván senki nem csinál. Ráadásul automata kút lévén amikor elfogy a kredit, akkor automatikusan leáll a pumpa, lekattan a pisztoly és így a kallantyú is visszaáll.


Ha soha életedben nem tankoltál még és nem tudod hogyan működik, akkor miért vagy itt?

2023. máj. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem sehogy. Én is tankoltam már párszor auchan kúton, soha nem működött a kallantyú.


#3: az önkiszolgálónál annyi cucc jön, amennyit kifizettél. Tehát simán vissza tudod rakni kiakasztva.

2023. máj. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 Olvass már kérlek.


"amikor elfogy a kredit, akkor automatikusan leáll a pumpa, lekattan a pisztoly és így a kallantyú is visszaáll"

2023. máj. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!