Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1,7cdti H astra inditasnál...

Marshall28 kérdése:

1,7cdti H astra inditasnál nem indul csak kattog. Próbáltuk be tolni is és semmi. Akkumlator pirosat villágit. Valamint villáskulcs világít. Valakinek valami tippje ?

Figyelt kérdés
2023. máj. 25. 15:46
 1/6 qkker1 ***** válasza:

Villáskulcs = szervíz.


Jobbik estben csak az önindító ment gajra, bár abból kiindulva, hogy betolni sem sikerül, valószínűbb, hogy a motor kuka.

2023. máj. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az szép :( most költöttem rá 420 ezret. Akkor baltával össze vágom az lessz a legjobb megoldás
2023. máj. 25. 16:11
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Én megnézném az akksit, igaz írtad, hogy tolásra sem akart indulni, ütemesen gyorsan kattog? Az akku jel általában gyújtáskor szokott világítani, mert jelzi, hogy nincs töltés, a villáskulcsos piktogramban nem vagyok biztos.
2023. máj. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amint elfordítom a kulcsot úgy kattog. Most hivtam a szerelőt aki csinálta valószínű meghalt a motor. Ezek után maradok egy suzukinál az biztos :(
2023. máj. 25. 16:42
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Mértél legalább egy akksi feszültséget? Tudod, az egy Trabantban is tönkre tud menni. Ha elég alacsony, nem is fog tudni az önindító reléje behúzni, ami adhat ki jellegzetes kattogó hangot. Próbáld meg egy másik akksival.
2023. máj. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Itt biztos nem a motorral van a hiba ! Inditoztam ma és ha fel kapcsolom a lámpát elhalványul a műszerfal rádió nem működik. Ki dobja az ABS hibakódot is sztem meghalt az akksi. Biztos nem motor probléma.
2023. máj. 25. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!