Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az Alfa Romeo Brera cabrio...

Az Alfa Romeo Brera cabrio verzijabol van hardtop valtozat? Vagy csak a vaszontetos letezik?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik es szivesen vennek egyet, ha kell behozom kulfoldrol, de nem talaltam infot errol. Letezik belole hard top? Mert ha igen akkor mindenkepp olyat szeretnek. Mert a vaszonteto nem tudom mennyire praktikus telen vagy hidegebb idoben/esoben. :/
2023. máj. 25. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A Brerának nincs cabrio változata, az egy fix tetős kupé. A Spider a cabrio és legjobb tudomásom szerint csak puhatetős változata van.
2023. máj. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsanat igen. Spider. Csak annyira hasonlitanak, hogy folyton brerazom. De ugy tudom hogy szinte ugyan az a ketto auto szinte. Legalabbis a brerat vettek alapul. De itt ki is merult a tudasom. :"D
2023. máj. 25. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:
A Spidert gyárilag csak vászontetővel gyártották, de az ezzel foglalkozó cégek készítettek hozzá felszerelhető keménytetőt. Egyébként meg kabriót nem télre vagy esős időre vesz az ember: a kabrió mellé kell egy "rendes" autó, amivel közlekedsz, a kabriót pedig csak ünnepnapokon használod.
2023. máj. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pszichológus atya ***** válasza:
A vászontető simán kibír 8-10 évet utcán parkolva is. De amúgy nyilván garázsos használatra való, ha télen nem akarsz kabátban útnak indulni (bár ahogy én látom az emberek az 5 méteres luxus-SUV-okban is kabátban ülnek ahelyett, szóval aligha lógnál ki ezzel a sorból.
2023. máj. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!