Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Saját készítésű csónakmotort...

Saját készítésű csónakmotort használhatok 20 LE alatt?

Figyelt kérdés

Nincs jogosítványom ezért adott a 20 LE alatti csónakmotor. Ha veszek egy 20 LE sima motort amit átalakítok úgy, hogy rá tudjam tenni egy csónakmotorra, és meghajtsa a csónakot, megszól érte a rendőr? Mi minősül csónakmotornak?

Illetve ha a csónakat is én készítem el, az ütközik valamilyen szabályba?


A válaszokat előre is köszönöm!


2023. máj. 25. 23:44
 1/9 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Melyik autó 20 LE? De a kérdésem nem erre vonatkozik, így érthető, hogy számomra ez a válasz egyáltalán nem hasznos.


2. válaszoló: Tisztában vagyok vele. Te véletlenül nem egy másik ember kérdésére akartál válaszolni?


A kérdésemnek semmi köze nincs a válaszokhoz, kérem csak az írjon választ aki a kérdésre válaszol érdemben. Köszönöm!

2023. máj. 26. 13:07
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Menjmárinnen.
2023. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi ez a sületlenség?
2023. jún. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Röviden egy saját készítésű csónakmotorral szeretnék motorcsónakot használni. Ez lehetséges legálisan?
2023. jún. 8. 20:20
 5/9 anonim ***** válasza:
A kerti tavadban igen. Rengeteg jogszabály szabályozza ezt. Vannak olyan tavak, ahol csak az elektromos engedélyezett. Melyik tóról, folyóról lenne szó?
2023. jún. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tisza tó, ott tudtommal lehet menni motorral
2023. jún. 8. 20:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem nyújtunk segítséget Jackass féle hibbantságokhoz. Még azt mondják hogy a gyk-n olvasott valami hülyeséget azért halt meg.
2023. jún. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az interneten található 20 lóerős csónakmotorok elég drágák, ezért szerintem jogos a kérdés, hogy saját készítésű csónakmotort lehet-e használni. Kérem ha valaki ért hozzá érdemben, nyugodtan ossza meg velem tudását!
2023. jún. 9. 14:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen motorok komoly technikának számítanak vízhűtéssel mindennel kompakt méretben, ezért annyi amennyi. Ha valamin látszik hogy kókálmány már belekötnek akkor meg kidobott pénz lesz. Még akkor is ha olcsóbban hozod össze.
2023. jún. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!