Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Általában úgy kapjátok vissza...

Általában úgy kapjátok vissza az autót, ahogy leadtátok?

Figyelt kérdés
Pl tapasztaltok olyat, hogy zsíros kézzel, össze van fogdosva?

2023. máj. 26. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
És ha összefogdossák, az a 2 mp míg letörlöd zavar? Akkor szereld magadnak.
2023. máj. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Nem, általában úgy kapom vissza hogy jó, még mikor leadom, nem az.


Igen szomorú lenne ha úgy kapnám vissza mint ahogy leadtam.

2023. máj. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hová adtuk le, mivan?
2023. máj. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
4. A zaciba🤣
2023. máj. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Oda van írva a kulcsszónak hogy szervíz, és a kérdező nyilván arra gondol hogy szervíz után milyen állapotba kapjuk vissza az autót, nincs-e összekoszolva meg ilyesmi.


Én mindig úgy kaptam vissza hogy tiszta volt minden, kormány, váltó, kézifék stb... semmit nem tapogattak össze koszos kézzel.

Egyszer olyan is volt hogy az ülésvédő fóliát benne felejtették amikor kiálltak vele a parkolóba, és amikor fizettem meg átvettem és már mentem volna el akkor láttam hogy ott a fólia, így bevittem nekik, elnézést is kértek érte.

2023. máj. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ki is akadnék, ha összekoszolnák.
2023. máj. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerelői oldal: igyekszem mindig tisztán visszaadni, ülésvédőt mindig használok még hétfő reggel frissen mosott ruhában is. Kormányvédőt nem, mert szar és csúszik és majdnem törtem már össze autót miatta, de mindig mosok kezet mielőtt beülök és fogdosom. Ha valahol összekoszolom, letakarítom. Illetve a leveleket mindig kifújom a szélvédő alól, ha van.
2023. máj. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, általában úgy "adom le" hogy nyűgje van, és úgy kapom vissza, hogy nincs. Ez volna a lényege a dolognak ugyebár.
2023. máj. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!