Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik motorkódú a Audi A4 B8...

Elod03200 kérdése:

Melyik motorkódú a Audi A4 B8 2.0 TFSI kapható szíjas vezérléssel? Vagy melyik gyártási széria?

Figyelt kérdés

2023. máj. 26. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal B8-ban nem volt szíjas 2.0 TFSI. A B7-ben még voltak a B-s motorok, azok szíjasok voltak, de szerintem azokat nem rakták már a B8-ba, abban már a C-sek voltak, ami mind láncos. Talán a B8 legeslegelején lehet voltak B-s TFSI-k, de nem hiszem.
2023. máj. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1 A b7-ben is láncos a tfsi. A 2.0i és a 2.0 fsi szíjas.

Amúgy miért szeretnél szíjasat? Ha időben megkapja a continental/INA vezérlését, akkor semmi baja nem lesz.

2023. máj. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2 Hát a tököm se tud kiigazodni ezen a sok idióta megnevezésen. Autodatában 7 különböző motorkódot hoz 2.0 TFSI néven (külön 2.0 FSI nincs is, talán azokat is a TFSI kategóriába dobta?), mindegyik szíjas. 2.0i van még, az is szíjas.


Ha az Autodata téved, akkor én is.

2023. máj. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 B6-van van fsi, meg a passat b6 golf5 stb.

A b6ot csak azért vettem bele mert ugyanaz mint a b6

2023. máj. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*b7
2023. máj. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!