Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lenne egy olyan problémám...

Marci0098 kérdése:

Lenne egy olyan problémám hogy van egy mercedes benz c200 w202 autom kirt a műszerfalon egy epc hibát ezáltal letiltja az autót 3000-es fordulaton mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Semmi
2023. máj. 28. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hibakodot olvastal? Anelkul kb. barmi es annak az ellenkezoje is oehet.
2023. máj. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Megtortént a hibakód olvasás és mindig mást mondanak! Kicseréltem amit hozott a gép de ugyan úgy rossz
2023. máj. 28. 18:07
 3/11 A kérdező kommentje:
A turbo miatt lehet ez a jelenség? Vagy a fékpedál kapcsolo miatt?
2023. máj. 28. 18:08
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen.


Te most tetteted, vagy onalloan vagy ilyen h.lye? Latatlanban, hibakodok nelkul megis mi a jo eget varsz, hogy majd valami tisztanlato tavgyogyitassal megmondja h. melyik alkatresz rossz a huszoneves lef.ngott Merdzsoban? Turbo vagy fekpedal kapcsolo, igen, tok logikus hogy ezek miatt van...

2023. máj. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt hívják tanulópénznek. Legközelebb, mielőtt kicserélsz mindent is, amire hibakódot kapsz, érdemes lenne elgondolkodni, hogy az alkatrész egyáltalán a hiba forrása, vagy csak a hiba következménye.
2023. máj. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mondtam hibakod olvasás megtörtént magadtól vagy ilyen huly@e vagy nem tudsz olvasni köszönöm a semmit!
2023. máj. 30. 08:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Oke, szivesen a nagy semmit.


Probalj meg lehiggadni es gondold at meg egyszer, hogy TE mit valaszolnal a sajat kerdesedre?


Megprobalom megvilagitani mi a baj vele: 'Sziasztok, kigyulladt egy altalanos hibajelzo a muszerfalon az ismeretlen allapotu, eloeletu, de mindenesetre g.ciregi automban, a hibakodot kiolvastuk (de nem mondom meg mit adott ki, talalgassatok), kicsereltunk egy csomo alkatreszt (azt se arulom el mik voltak azok es hogy tenyleg hibasak voltak-e vagy csak sz.rul olvastuk ki mert nincs hozza rendes muszer csak valami 1000 forintos kinai OBD scanner), ja es milyen szemetek vagytok hogy nem segitetek.'

2023. máj. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyet értek! De nagyon bosszantó hogy rászortam már elég sok pénzt és nem haladok előre minden szerelő más hibát mond és már tanácstalan vagyok
2023. máj. 30. 10:20
 9/11 anonim ***** válasza:

Szoval, akkor vissza valamelyik elozo valaszhoz: tanulopenz. Nyilvan jo olcson vettel egy huszoneves mercit, es nincs hozzaerto szerelod. Hat, sajnos ez egy ilyen jatek, a mercedes egy szervizigenyes auto, ha elhanyagoltak, ossze-vissza kokanyoltak, az megbosszulja magat.


A megoldas a hozzaerto (es ennek megfeleloen sajnos valoszinuleg eleg draga) szerelo megkeresese es a hibak feltarasa, majd kijavitasa. Siman lehet hogy amit eddig ralocsoltal penzben, az meg mindig keves es tenyleg minden sz.r rajta, meg az is hogy csak valami ostoba hiba kerget az oruletbe (korrozio, zarlat, vezetekszakadas, stb.). Ezeket megtalalni csakis rendes muszerekkel felkeszult muhelyben lehet, modszeresen, egyesevel kizarva minden lehetoseget amig meg nem lesz a valodi hiba.

2023. máj. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
2 milliót költöttem csak a motorra,újított hengerfej főtengely,vezérlés csere minden érzékelő egr és sorolhatnám. De értem amit mondott így van egy hozzáértő szerelő aki tudna segíteni csak sajnos a kornyékemen nincs vagyis nem tudok róla
2023. máj. 30. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!