Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak mit ajánlanátok?

Első autónak mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Első autóra maximum 1 milliót tudnék szánni.

Egy olyan autót szeretnék, ami megbízható, nem havonta kell vele szerelőhöz járnom, valamint a városon belüli fogyasztása sem túl magas, és nem utolsó sorban igényesen is néz ki.

Leginkább a Ford, Skoda, VW márkákkal szemezek, de szívesen nyitok más márkák felé is.

Ti milyen autót ajánlanátok a fentebb megadott ,,paraméterek" alapján? :)

A válaszokat nagyon szépen megköszönném!



2023. máj. 28. 23:02
1 2
 1/12 mindentudó99 ***** válasza:
23%
Nézd meg a Renault clió 1.5 dci-t. De a legfontosabb bármit veszel hogy ne rohadjon
2023. máj. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Grande punto.
2023. máj. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Ja beszéld rá arra a betegágy 1.5dci-re amit pláne az 1 milliós , vagyis a régi szériából nem szabad megvenni :(
2023. máj. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
16%
TotálCar YT: autók 1 millióig
2023. máj. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
61%
2023. máj. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Bar a feltetelt, hogy igenyesen nezzen ki nem tudom hova tenni, tapasztalatok alapjan egy benzines Poloval nem lonel nagyon melle.
2023. máj. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Szaszkát vwgyél
2023. máj. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Bármit csak ne második autót vegyél.
2023. máj. 29. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

3: azért annyira nem betegágy. Nekem Thalia volt az első autóm (65 lovas 1.5 dci). Fél évet állt mielőtt elhoztuk, egy évet volt nálam, mentem vele 10 ezret (igaz városon kívül). Ez alatt az alapokon kívül (olaj, vezérlés stb) csak egy EGR-szelepet kért. Soha nem hagyott az út szélén, hálás kis jószág.

Persze ebből is ki lehet fogni szemetet.

Ami a Clio nagy előnye, hogy nem rohad, bár én városba benzint néznék belőle.

De néznék még G Astra-t, Jazz-t is

2023. máj. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 Anyós élettársának is volt, és újonnan vette, 50-60 ezer lehetett benne mikor elszálltak a porlasztók, ekkor olvastam utána, és pl a Totalcar is írt cikket, amiben egy felújítóműhellyel csináltak riportot, és említik a dci-k hibáját, hogy kispórolták a gázolajhűtőt, ez miatt meg leamortizálódhat az egész befecskendezőrendszer. Volt olyan írás ahol a csúcsokat gariban cserélték, de csak egy garnitúrát, a másodikat nem, és volt akinek kellett és azzal szívta meg,hogy a tesztautót vette meg amin már volt csere. A gond a Delphi által gyártott rendszerrel van, ezt pedig tették más márkába is, és ugye az emberek többsége pont a dizel drága javításától tart, így én biztos nem javasolnék egy ilyen rosszhírű motorral szerelt autót.
2023. máj. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!