Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit választanátok? Ezek közül?

Mit választanátok? Ezek közül?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



[link]


Nagyon szerelmes vagyok ezekbe a formákba. Jelenleg egy 2008as B8-am van, 3ezres dizel de le szeretném cserélni és kb 6milliót áldoznék rá. Viszont mivel nem volt még más autóm nem tudom mihez viszonyítani. Csak az A4et ismerem. Nagyon bevált, igazából az hogy kombi vagy sem az nem számít nekem csak a forma tetszik, de az A5ben is van valami megbolondító. Főleg a főváros és vidék között használnám meg kisebb túrákra az országon belül. A 2ezres motor nagyon elmarad a v6hoz képest?


2023. máj. 30. 00:24
1 2
 1/13 anonim válasza:
34%
Semelyiket, max 2 milliot adnek egy kocsiert XD
2023. máj. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Ha muszáj ezen három közül választani akkor az A4, de ez csak saját vélemény és ráadásul nem is épp a kedvenceim, de három közül...
2023. máj. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az a baj 2.0-es motorral, hogy akkor már vegyél inkább SuperB-et vagy Passatot.


Én az A5-öt venném

2023. máj. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A6, bár ezzel a motorral kicsit gyengécske lesz.
2023. máj. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. Ennyi pénzből vennék egy 1-2 éves megkímélt autót.
2023. máj. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Audira is igaz mint a bmw-re hogy csak újat szabad venni és 5-6 évesen meg eladni amikor majd jönnek a költségek.
2023. máj. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6 Ja, tehát miattad van tele a piac lelakott sz*rokkal.
2023. máj. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#1 Azert erdekelne te milyen autobol mondod ezeket a losungokat.


#4 3ezres dizellel mar jo lenne?


#5 Milyen megkimelt autot?Ha tudsz mondani 1-2 peldat akkor utanuk neznek. Ahogy neztem ennyi penzert is lehet talalni szep darabokat audibol vagy akar bmwbol. De en sokdat, volkswagent nem szeretnek. Csaladban volt, nem szerettem. Folyton zorog meg razkodik benne valami, tiszta muanyag. Maximum egy arteont vennek akkor mert az meg tetszik is de azokba is az alap motor eleg sovany szerintem.


#6 A jelenlegi B8-am igaz van benne 230ezer kilometer, de par korabol adodo kavicsfelverodesen kivul semmi baja es teljesen korrekt. Pedig 10+ éves. De egyeébként nem tudom az dob e valamit, hogy ha mondjuk akkor ausztriabol vagy nemetorszagbol hozatnek be egy jo darabot. Szerintem ki lehet fogni szép 5-6 eves peldanyokat.

2023. máj. 30. 12:19
 9/13 anonim válasza:

8

2 milliosbol

2023. máj. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, felreolvastam. :D Ugy olvastam hogy max 2 milliot adnal egy ilyenert amiket kuldtem. Akkor visszavonom a kerdesem.
2023. máj. 30. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!