Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Škoda Octavia III 2.0 TDi jó...

Škoda Octavia III 2.0 TDi jó választás?

Figyelt kérdés

Nagyon sokáig voltam döntésképtelen milyen autót is vegyek. Tetszenek a škodák hosszabb utánaolvasás es kutatás után emellett döntöttem.


Viszonylag gyakran autózok nagyobb város nincs is a közelben, hosszabb távokra kellene az autó. Rövid utakra meghagyom a kis benzines autómat.


Jó döntés szerintetek?


2016-tól nezegetek, a 150 lovas 2.0 TDi-ket, manuális váltóval.

max 5.5 milliót költenék rá. Megéri?


Valakinek esetleg tapasztalat?



2023. máj. 31. 20:12
 1/5 nemaRendőrség ***** válasza:
93%

Octavia céges flottaauto, annak minden előnyével és hátrányával.


Ritka az amire vigyáztak sajnos, főleg a céges létük végén nem érdekli a cégeket.

2023. máj. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 nemaRendőrség ***** válasza:
93%
Ettől még szép meg jó autó persze
2023. máj. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igyekeznék nem ilyen helyről venni.
2023. jún. 1. 10:11
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Inkább DSG -vel venném. Lehet költségesebb hosszú távon, de szerintem picit lehangoló, ha egy viszonylag fiatal autóba még kézi váltó "fityeg". De nyílván ez személytől függ milyet akar az ember.
2023. jún. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Cégauto és cégautó közt is van különbség. Mert van az a kategória ami egygazdás, és azokra szoktak vigyázni. Az én Octaviám is ilyen, és a lízing végén meg is vette a használója, aztán csak azért adták el, mert az asszonynak nagy volt.
2023. jún. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!