Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja a kocsinak?

Mi lehet a baja a kocsinak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, adott egy Ford Focus Mk1 1.8 TDDI és az a jelenség történt hogy először elment a szervó, de úgy hogy elment - visszajött - elment és megint visszajött utána megyek tovább be kapcsoltam a klímát de nem hűtött, oké kikapcsoltam, utána azt vettem észre hogy a vízhőfok mutató pirosban van, egy pillanatra visszaállt közepe aztán megint felment pirosba. Szerencsére kb. 200 méter volt a parkoló le tettem a kocsit és azóta úgy van ahogy hagytam. Mi lehet a probléma és mennyibe fájhat a javítás

2023. jún. 2. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

bontó lesz ebbúl more


20 éves diesel ha elkezd meghalni akkor kb többe kerül megjavíttatni mint venni 2 másik ugyanolyan autót:)

2023. jún. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha kérdés helyett benéznél a motortérbe akkor lehet látnád is mi a hiba. Én egy szakadt ékszíjra tippelek
2023. jún. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet testelés hiba, akkor szokott elmenni visszajönni, vagy valamelyik csatlakozó beázott, ilyesmi.
2023. jún. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Természetesen visszamentem, megnéztem a motorteret. A hűtővíz teljesen eltűnt/elfolyt. Rendben, akkor után töltöm. Csak hogy hiába ontottem bele egy csomó ioncserélt vizet, ahogy töltöttem tűnt is el...de a kocsi ugyanúgy be indul mintha mi se történt volna, csak vizet hiába töltök bele..
2023. jún. 3. 23:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Hová lett a víz? A kocsi alatt megállt?
2023. jún. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hengerfejes az tuti
2023. jún. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A kocsi alatt nyoma sincs. Ma újra bele töltöttem 1,5 liter vizet, ahogy betöltöttem szépen tűnt is el a tartályból. A tartály alján maradt egy kicsi.
2023. jún. 5. 13:02
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 Valahová csak lett az a víz...

Szerintem, ha megtalálod a vizet, akkor a hiba oka is meglesz rögvest :-)

2023. jún. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!