Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a vélemenyetek, tapasztalat...

Mi a vélemenyetek, tapasztalataitok a PEUGEOT 206 ról (benzin)? Feltűnően kedvező áron, és elég sok van a piacon...

Figyelt kérdés
Első autónak jó lehet? Fenntartható autó?

2023. jún. 3. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó lehet igen, a hátsó futómű szokott tönkremenni, típushiba. Azon kívül pár elektronikai anomália, de nem vészes.
2023. jún. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, olcsó húsnak híg a leve, azt mondják. De első autónak tökéletes. Ha neadjisten összetöröd, akkor ilyen autót törj össze (bár lehetőleg semmilyet), olcsón kapsz ízelítőt a szervizelésből és karbantartásból, stb.
2023. jún. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Népszerű autó volt akkoriban.

Azért is kedvezőbb az ára, mert viszonylag sok van belőle.

Ültem benne egyszer, nekem bejött.

Aranyos kis autó, kényelmes, nem zörögtek a műanyagok sem.

2023. jún. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor elmentem egyet megnézni, az eléggé el volt rohadva már. :(

Pedig régebben nem voltak rohadósak, szóval ezt is nézni kell, illetve a hátsó futómű 50 ezer ft, ha terpeszt.

2023. jún. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk van a családban egy 2003-as évjáratú, ezres benzinmotorral szerelt. A motorhoz még nem kellett nyúlni. A központi zár egyszer elromlott, de ennyi idő alatt nem nagy tétel. A hátsó gömbcsuklóval voltak gondok, a szerelő egy házilagos megoldást alkalmazott a javításnál, így már több mint 10 éve hibamentes. Ezen kívül nem volt vele nagyobb gond, bár a magyar utak ennyi idő után már megviselték a futóművet, de ez minden hasonló korú autóról elmondható.
2023. jún. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi 2010-ben vettünk egyet (2000-ben készült), szóval már 13 éve használjuk. Nem garázsban tartottuk, nem igazán kíméltük (utánfutó, költöztetések, stb.) és nem rohadt szét. Most kellene a küszöböket cserélni meg még 1-2 dolgot, de most le akarom cserélni egy klímás autóra. 13 év alatt kellett párszor szervízelni, de mindig olcsón kijöttek még a nagyobb javítások is (pl. hátsó híd). A motorja még mindig tökéletes, hegyen lakunk, nagyon szépen jön fel. Strapabíró autó, szerintem elsőnek tökéletes.
2023. jún. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elektronikailag problémás lehet, mint a pezsok és citrik majdnem 100 százaléka. Nem egy minőségi, jól összerakott és dizájnos, szép autó. De talán szerencséd lesz... Inkább egy Ford fiesta hasonló évjáratban.
2023. jún. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!