Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rutinos vezetők, ti le szoktát...

Rutinos vezetők, ti le szoktátok dudálni/villogni a tanulóvezetőket, meg az olyan autókat, amin friss jogsis T matrica van, főleg, ha lassabban indulnak el, vagy lefulladnak?

Figyelt kérdés
2023. jún. 5. 13:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, nem akarom összezavarni hogy aztán valami baleset legyen ne adja az ég mondjuk velem.
2023. jún. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%
A legkevésbé sem. De egy BMW-s el szívesen összeverekednék.
2023. jún. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én is voltam egyszer tanuló, nem esett jól a ledudálás.
2023. jún. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

A tanulókkal nem szívózok, még rutintalanok ahhoz hogy biztonságosan menjenek olyan tempoban mint egy rutinosabb sofőr. Na de ha úgy baxxa az anyját előttem hogy nincs kint semmi T betű akkor kapja a refit.

#2 Igen, köztudott hogy bmw sofőrök szokták feltartani a forgalmat😂

2023. jún. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, megértő ember vagyok a mindennapi életben. Nem csak tanulókat nem, hanem senkit nem dudálok le csak mert lassabban indul el, vagy lassabban halad.
2023. jún. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
40%
Én mindenkit ledudálok.
2023. jún. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Sőt, ha tanuló, vagy ott a T betű az autón, akkor direkt még türelmesebb vagyok.

Dudálni akkor szoktam másoknak, ha valami veszélyes helyzet van, pl. valaki nem adja meg az elsőbbséget, vagy pl. valaki nem veszi észre, hogy váltott a lámpa, vagy pl. valaki útban van, áll parkolóban a közlekedő részen.

De azért sose, mert kicsit lassabb vagy lefulladt.

2023. jún. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%

Nem. De ehhez nem kell T betű. Bárki lefulladhat a pillanat hevében, balf*szság, de megesik, most azzal mire megyek, hogy ledudálom? Főleg, hogy lakott területen belül ha nincs életveszély, tilos dudálni, meg amúgy sem érdemes, mert amíg nem dudálsz, úgy cselekszik, ahogy amúgy is tenné, és az kiszámíthatóbb, mintha a duda miatt izgul és kapkod.


Én a dudát csak arra használom, ha nyilvánvalóan nem lát valaki és jelzem, hogy ott vagyok, vagy ha valaki elfelejtette felkapcsolni lakott területen kívül a világítást stb. Tehát a dudától azt várom, hogy akinek szól, nézzen bele gyorsan minden tükörbe és vessen egy pillantást a műszerfalra, hogy mi a gond. Na, aki lefullad vagy épp baromságot művel, annak hiába dudálnék, csak feleslegesen extrán stresszelném.

2023. jún. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%

#8 nekem villoghatsz lakott területen kívül mert nem kapcsolok be semmit. Villogj lakott területen belül is azoknak akik nem kapcsolnak be semmit. Egyik helyen látod őket a másik helyen már nem. Ha megláttad és nem mentél neki akkor mi bajod van? Jó munkát hozzá.


Kérdésre a válasz: nem dudálok vagy villogok le kezdő vezetőt.

2023. jún. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#8 lakott területen kívül nem kell tompított fényszóró amennyiben fel van szerelve az autó nappali menetfénnyel. Természetesen ez csak addig igaz, amíg jók a látási viszonyok
2023. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!