Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiért tudnám eladni a...

Mennyiért tudnám eladni a kocsimat?

Figyelt kérdés
2007-es Skoda Fabia 1.2 benzines kombi 5 ajtós autóról lenne szó. 360e KM van benne. Külső problámái: lökhárító és motorháztető fényezésre szorul mert kettő éve cserélve lett,és bár a lökhárító nem rozsdásodik, a motorháztetőn vannak le nem jövő foltok ergo az csere + fényezésre szorulna ideális esetben, illetve a szélvédőn szerepel egy kavicsfelverődés által okozott repedés,kb 10-15 cm alulról felfelé. Műszakilag az autónak nincsen hibája, az olajat eszi ennyi km-el a háta mögött, illetve a kuplung még nem volt cserélve sosem,így az néháby éven belül esedékessé válhat. Szervízkönyv nincs vezetve(mert nem hivatalos szervízben javíttattam). De legalább egyáltalán nem rohad/rozsdásodik sehol. Szeretném eladni, viszont ezek mellett kicsit nehéz rendesen beértékelnem a reális árát. Én 450k-ért tenném fel,amely természetesen alku képes lenne. Esztétikai hibán kívűl nincs jelen műszaji probléma.

2023. jún. 6. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
400 ezer körül reális.
2023. jún. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha van benne (működő) klíma, és legalább 2db elektromos ablak, akkor, akkor 400-at valóban ér!

Többet csak a futott km miatt nem adnék érte.

Ezek nem azok a motorok,amik bontás nélkül elmennek 500E km-t.

A háromhengeres motornak is van egy fura hangja,amit nem mindenki szeretne hallgatni..

2023. jún. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen 2db elektromos ablak van benne, klímát csak fel kell töltetni ill. tisztíttatni.
2023. jún. 6. 23:38
 4/5 anonim ***** válasza:

"klímát csak fel kell töltetni ill. tisztíttatni"


Jaj hagyjuk már, ki hiszi el ezt a dumát? Remélem senki. Ha nincs benne gáz, akkor valahol ereszti, akkor pedig nem csak tölteni kell. Magyarul van benne klíma, csak szar. Mondjuk eggyel jobb mintha nem lenne benne, de nem sokkal.

2023. jún. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nálam két éve van az autó,én sosem használtam klímát. Amikor szerelőhöz vittem a napokban átnézetni ill. megjavíttatni a kocsit (nem klíma szerelőhöz), ő használta a "klímát csak fel kell töltetni ill. tisztíttatni." mondatot. Én csak azokat az infókat mondom el amikkel én is tisztában vagyok.
2023. jún. 7. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!