Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miskolcon megbízhato autószere...

Alexcosta kérdése:

Miskolcon megbízhato autószerelő műhely?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Teljes depresszióban èlek már, mert van egy 2005 Audi A6 C6-osom. Aminek a javítására már 5 hónapot várok. Leírom röviden mi lett vele.


Tehát elkezdett kopogni a motor, elfolyt hűtővíz,olaj, megfőztem a motort sajnos, ès volt egy maszek szerelőm, akinèl 3 hónapig volt, mert elvállalta benne a motorblokk cserèt, viszont nekem már ott is gyanús volt,hogy ő nem igazán èrt hozzá, mert nem is volt, olyan felszerelèse,ami ehhez kellett vola, de ő magabiztosan állította,hogy majd megtudja csinálni,ki is cserelte a blokkot,viszont vègül kellett rajfa csinalni üzemanyag lègtelenítèst,amihez nem volt neki programja, ezèrt a környèken felkerestem egy közeli műhelyet, ahova el is vittem ès meg is csinálták, hogy már be is indult, csupán, csak az volt a baj,hogy a motorban, mèg mindig volt egy csattogás. Az előző maszek szerelőm nem tudja mi baja lehet, ès nem is akarja elvileg "nem èr rá" újból megcsinálni.(pènzt sem kèrt èrte) Szóval rábíztam a környèkemen lèvő műhelyre, mert elvileg újra ki kell venni a blokkot,hogy meg lehessen állapítani,hogy mi baja van a motornak mèg. Viszont itt is össze-vissza ígèrgetnek mindent,hogy 1-2 meg kèt hèt múlva neki állnak, közben elszoktam menni megnèzni, ès egy helyben áll hozzá sem nyúlnak ès ott is már ez kèt hónapja!!! Kurvára nem èrtem,hogy mièrt nem bírnak hamarabb hozzányúlni, pedig èn is ugyan olyan pènzt adok nekik munkadíjnak, mint a többi ügyfèl, akiknek hamarabb megjavítják a kocsijukat. Szóval elfogyott a türelmem nem akarok egesz nyáron kocsi nèlkül maradni, szóval, ha, valaki tud segítsen,hogy ajál egy, olyan műhelyet Miskcolon, ahol nem hazudotnak össze-vissza,hanem időben neki állnak, ahogy ez megvolt beszèlve. Mert már lassan agyvèrzèst fogok kapni?



2023. jún. 8. 06:43
 1/1 bazaltkaroly ***** válasza:
100%
Nekem a Lórántffy 51-en, a Komplex-carral jó tapasztalataim vannak, de vedd figyelembe, hogy rengeteg autót javítanak mindenhol, így lehet, hogy azért áll ott a kocsid, mert nincs idejük rá. Lehet, hogy előtted érkezett három másik ügyfél, vagy előre teszik az egyszerűbb munkát, hogy kijöjjenek az idejükből. Jó szerelőkből hiány van, és lepukkant autókból túl sok, nem biztos, hogy azonnal neki tudnak kezdeni a te autódnak, főleg ha a garázsaikban sorban álnak a darabokra szedett példányok. Esetleg egy üzemanyagadalékot megpróbálhatsz beletenni, és azzal járatni, kb. 4-5 ezer forint, egy próbát megér.
2023. jún. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!