Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van értelme megvásárolni?

Van értelme megvásárolni?

Figyelt kérdés
Baromira tetszik nekem a Honda Odyssey, lenne pénzem fenntartani, behozatni is, viszont nincs családom, egyedül élek, nincs senkim. Van értelme így venni egy hatalmas családi autót, vagy érzelmi fellángolás csak, amivel nem érdemes foglalkozni? Nem akarom, hogy azon agyaljak később, mi a francnak vettem egymagamnak egy ekkora autót, családot pedig később sem akarok.

2023. jún. 8. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs értelme. Attól még hogy az tetszik, be kell látni, hogy nem kell neked akkora autó és tovább kell lépni.
2023. jún. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is felesleges úgy hogy egyedül használod vagy munkaskocsi lenne? elég lesz egy Honda Prelude is
2023. jún. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Prelude? Az egy kis 3 ajtós autó, ráadásul régi.
2023. jún. 8. 13:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyilván nincs.
2023. jún. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól még hogy nincs családod, azért mehetsz kirándulni , csavarogni és ez nagyon megteszi erre.

A fenntartása meg nem több mint egy kis autónak.

2023. jún. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!