Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Égő lenne a motoros felvonulás...

Égő lenne a motoros felvonulás egy Honda Dio-val?

Figyelt kérdés

Szóval a városomban holnap lesz ünnepség, én lány vagyok és van egy kis honda robogóm.

Nem egy új típus és félek hogy kiröhögnének.A barátnőmnek egy új tipusú yamaha van.


2010. okt. 15. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Én nem mennék!
2010. okt. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Miért lenne égő? Ha szeretnél ott lenni a kis dio-val, márpedig a leírtakból erre következtetek, akkor miért ne mennél? Menj csak nyugodatan és érezd jól magad! És minden motor motor ezt ne feledd!
2010. okt. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Harley fesztiválon volt pár robogós is :D Menj el nyugodtan. Hol lesz ez? (Hátha a közelben :D )
2010. okt. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 RoŁanĐ válasza:
70%

Szaladj el egy madaras tesco-ba vegyél egy spray-t és fújd le rózsaszínre meg nyomass rá vlmi jókis matricákat miután megszáradt és te leszel a legmenőbb a Dio-dal. :D

Én Jog-al kezdtem és azzal voltam motoros kiállításon igaz azon volt tuning de ha lefújnád és lány vagy akkor legjobb lennél. :D

2010. okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hacsak a barátnődnek nem egy Yamaha R6-ja van akkor nem jobb nálad:). Honda Dio-kat én személy szerint nagyon bírom, szal az én szememben több mint egy yamaha. az meg hogy régi kit érdekel?
2010. okt. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

piros színű van rajta egy playboy matrica (direkt mocira való)És LÁNY VAGYOK


köszönöm a válaszokat

2010. okt. 15. 20:34
 7/9 anonim ***** válasza:
te érdeklődtél anno,hogy jó-e a sisakod?:)
2010. okt. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem
2010. okt. 16. 11:15
 9/9 anonim válasza:
Szerintem menj. :) Nekem Aprilia SR-em van,de minden találkozón ott vagyok ha van időm. :) Nyáron pedig alsóőrsi felvonulásara akarok eljutni. :)
2010. nov. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!