Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Keeway TX 50? Első ránézésre...

Keeway TX 50? Első ránézésre nem rossz, teszteket is olvasva nem egy kínai sz@r. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 14:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Pedig az egy kínai szar valójában.
2010. okt. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
de, egy kínai szar
2010. okt. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
mást nem tudnátok írni basszus? úgy bírom mikor emberek ki se próbálnak semmit és már rögtön megy a vélemény. mert ez már egy sztereotípia: hogy ' a keeway az szar'. közbe akik ezeket mondják általában ki sem próbálják.
2010. okt. 24. 17:37
 4/15 anonim ***** válasza:
60%

Kiváncsi voltál milyen a motor, hát egy nagy rakás szar, egy fos.

Volt ilyen motorom, amikor kezdtek bejönni az országba és mindig rossz volt, a motorja beállt 1500km után.

Arról nem is beszélve, hogy szervizelni gyalázat, mert minden kínai gyártmány és még csak egy égö sem jó bele ami minden másba.

Elégedett vagy?

2010. okt. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

nem, nem vagyok elégedett mert 1. a keeway magyar márka szal nem jöhetett be. az hogy kínában gyártották le és úgy hozták vissza készen a mocikat nem behozatal.

2. Mo-n van a főelosztó központ és szinte minden alkatrész kapható olcsón és hamar.

2010. okt. 24. 18:44
 6/15 anonim ***** válasza:

Látom eltántoríthatatlan vagy,de megpróbálom....

Először honnan veszed,hogy a keeway magyar márka? Ez maximum a motowell-re lehetne mondani,de arra is erős kifejezés(Kínában gyártják magyar megrendelésre-de az is egy fostalicska).

Koreában vagy Kínában gyártják de sajnos nagyon gyenge minőségben.Általában azt mondják,hogy valamilyen nagy gyártó licence,de ezt felejtsd el csak gyenge koppintás!

Miután elkezded használni hamar előjönnek a kisebb-nagyobb hibák./hidegen nem indul,magától eltörő műanyagok,gyorsan elöregedő csövek,kirepedező gumi alkatrészek stb stb.A koreai márkák közt a legmegbízhatóbb a KYMCO,igaz aránytalanul drágák az alkatrészek hozzá.Ha szépet és gyorsat akarsz olasz típusok jöhetnek szóba ha megbízhatót csakis japánt.....

A régi Honda Diók ,Yamaha Jog-ok még mindíg működni fognak mikor ezeknek a "szemeteknek" a nevükre sem fogunk emlékezni........

2010. okt. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
persze értelek, hogy nem egy aprilia vagy derbi. de van rá garancia mittomén 2 évig és addig akármilyen baja van kénytelenek megcsinálni. persze az se jó ha motorozás arról szól hogy elmotorozol a szervizbe és vissza.:/ lehet nem is lesz váltós 50-esem, mert a ezenkívűl a többi drága és annyiért már inkább 125ös és azért az jobb. ilyen keeway-el hasonló árba milyen 50-es váltósok vannak?
2010. okt. 24. 20:32
 8/15 anonim válasza:
Szasztok! Nekem egy ilyen motrom van 2500 KM-rel (folytás kivéve) igaz hogy kínai deh eddig még semmit nem cseréltem benne és meg kell, hogy mondjam kellemesen csalódtam a motorban. Folytással nagyon gyenge volt alig mentem fel vele parton kb a sebesség 45 KM/H volt. Miután kiszedtem a folytást elérte a 85 KM/H-ert és teljesen megváltozott erőben és gyorsaságban. Deh mondjátok már meg a mai világon már mi nem kínai? Csak ennyit szerettem volna és akinek nem ilyen motra van az mért szarozza attól mert kínai? Haverom most vett a Yamahába új hengert (125 köbcenti) gyárból rendelte és a dobozra volt nagybetűkkel írva MADE IN CHINA ehez mit szóltok?
2011. jan. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Nekem is ilyen motrom van. Folytással 45-55km/h- val is ment, most folytás nélkul 80km/h. Gondok nemvoltak vele különösebben. Gyertyán kivul semmit sem kellett cserélnem rajta, pedig már lassan 6000KM rajta van. Nagyon jó, hogy keveset fogyasz, nekem 3L 100KM.
2011. júl. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Csocsesz!


Én ma rendeltem egy TX50 SM-t szerintem korrekt... olvad el ezt és láss csodát,nekem adott hitet, hogy vegyek egy ilyen masinát... Remélem nem fogok csalódni. Szép napot!


[link]


Cs!

2011. szept. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!