Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fagyálló színeinél mi a...

Fagyálló színeinél mi a külömbség, lehet keverni?

Figyelt kérdés
Áruházakban látom, hogy van zöld, kék, színtelen fagyálló. Elvileg ugyanazt tudják, de akkor mégis miért más színűek? Valaki azt mondta, hogy nem szabad keverni állítólag.
2010. okt. 25. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
a színe csak a különböző festékek miatt más elvileg attól még keverhetők bár akkor kitudja milyen színt kapsz. inkább csak egy fajta szinűvel keverd
2010. okt. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg narancssárga van benne, de ilyet sehol sem láttam még. Lehet, hogy gyári? 5 éves az autó és most vettem. ( Ford )
2010. okt. 25. 10:29
 3/6 anonim ***** válasza:
de van különbség pl:szintetikus a piros asszem, meg van félsintetikus, tehát mint a motorolajnál! tehát ne nagyon kevergesd csak szintetikust szintetikussal pl
2010. okt. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ne viccelj már komolyan szintetikus ez nem motor olaj. ezekben etilén-glikol van a speciálisban ami meg -60 ig birja valami más fajta de alkohol származékok ezek bár valóban mesterségesen állítják elő mindet így akár veheted szintetikusnak is.

nyugodtan használhatod keverve csak valami ocsmányszínt kapsz ha nem hiszel nekem mérd meg utána.

2010. okt. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolso, pont az a lényeg h összetételében nem megeggyező mindegyik, tehát van amelyik autoba nem jo akármilyen fagyálló, mert nem mindegy milyen a hűtő pl:aluminium...STB rem igy már érted
2010. okt. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
mi ertelme lenne keverni? a piros meg a zold fagyallobol keket kapnal? :D felesleges es hulyeseg. toltess bele olyat ami jo sok minuszig jo aztan annyi.
2010. nov. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!