A Fiat 500 nőies autó?




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:Nem gáz, de nőies. Ha látnék egy ilyen autót a városban, azt várnám, hogy egy nő száll ki belőle.
A kis fekete autókat általában nők vezetik.
De pl. a Nissan Micra is tipikus női autó bármilyen színben.
Kapcsolódó kérdések:
Szeretnék egy 500-ast venni, régi álmom, viszont látom, hogy többségében benzin motorosak vannak. De én inkább dízel párti vagyok. Szerintetek nem bánnám meg, ha ebből is olyat vennék?
tervezek a közeljövőben venni egy 2010 évjárat felett Fiat 500ast max 2 millióig. Nem ismerem ezt a típust, de rengeteget látok az utakon. Olaszban is javarészt csak ilyenek mentek és sokfelé kedvelt típus ahogy látom. akinek van ilyen kocsija, tud róla valamit...
Mi a véleményetek róla?
Melyik a megbízhatóbb/jobb autó összességében? 28 éves nőnek lenne, kisebb távok megtételéhez, melyiket ajánlanátok és miért?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




