Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Quad probléma, önindító?

Quad probléma, önindító?

Figyelt kérdés
Segítene valaki mi lehet a probléma? Motorozás után nem állt le a motor hanem folyamatosan önindítózott hiába vettem el a gyújtást, addig amíg le nem szívta az aksit! Betolásra elindult, de amikor újra le akartam állítani megint csak önindítózott! Megjegyzem az öndító nincs beragadva! Kifejtenétek : 30 as csajszinak
2010. nov. 16. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. Kell lenn egy önindito relének a motoron aminek van két csatlakozási pontja amire rámegy az akksirol jövö pozitiv kábel majd a másik pólusrol megy tovább az öninditohoz. A negativ maga a test,szoval ha ez a relé elromlik és rövidrezár folyamatosan megy az öninditod. Amugy magát a relét 12V-al vezérli,gyujtás levétel után nemhiszem hogy adna a relének feszultséget,tehát csak a relé lehet rossz,vagy összeérnek a kábelek. Keresd meg az öninditot es a pozitiv kábelt követve megtalálod a relét! Sok sikert :) remélem értelmesen irtam le.

udv. Diego

2010. nov. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi Diego! Rendes vagy, hogy vetted a fáradtságot és írtál! Folyamatban van az ügy...üdv
2010. nov. 19. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!