Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ladába üléshuzatot hol lehet...

Ladába üléshuzatot hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
Kagylóülések,egyben a fejtámlával.Bevásárlóközpontokban én nem láttam.
2009. jan. 28. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, igen, a 2107-tulajok legnagyobb problémája :-)

Budapesten a Ladaboltban vagy tudnak neked adni, vagy meg tudják mondani, hol leeht beszerezni, interneten is megtalálod őket: www.ladabolt.hu

Nyíregyházán, az EKO-val szemben van a Kocsár Autósbolt, keleti autókban ők is jártasak, náluk nyár végén láttam mindenféle üléshuzatokat, de mivel nem az kellett, nem néztem meg, hogy mire valók voltak náluk.

2009. jan. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

A budapesti nekem közelebb van,mindenképpen benézek?

Neked is Ladád van?

2009. jan. 28. 11:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem, nekem Zsigulim van :-)

1974-ből, 53000 km-rel, gyári állapotban, már csak a muzeális minősítés és az OT-rendszám hiányzik róla.

2009. jan. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:-) Arra már zöldkártya sem kell,ugye?
2009. jan. 28. 15:51
 5/5 anonim ***** válasza:
De, kell rá. Kell rá műszaki, zöldkártya, biztosítás, teljesítményadó... Kedvezményeket csak akkor lehet igénybevenni, ha muzeális minősítést kap, hiszen hiába 30 év feletti egy jármű, ha egy tákolt kalap sz*r az egész. De zöldkártyán gond nélkül átmegy, mert még nem állítgatta be egyetlen "hozzáértő" szaki sem, gyári beállításokkal megy.
2009. jan. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!