Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kereklámpás merci ismét.220...

Kereklámpás merci ismét.220 dizel 95 loerövel. Nagyon lomha, igaz nincs is fogyasztása,3500 fordulat felett kezd kicsit jobban menni, könnyen indul, nem füstöl. Nem kap elég anyagot. Mi lehet a baj? Elektromos adagolom van, lukas epica.

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:

2.2-es szívó dízel merciröl beszélünk, ha jól sejtem.

Az vele a baj, hogy az önsúly 1500-1700kg körül van és a motort nem versenyzésre találták ki, hanem arra, hogy elvigyen A-ból B-be, úgy, hogy tudd tartani a forgalom ritmusát.

Nekem az omegám, ami 2.2-es dízel 125 lóerövel és 1700kg önsúllyal, úgyszintén nem egy versenygép, de a méreteihez képest szépen mozgatjaa kasztnit.


Vegyél egy E420-as benzinest és az majd húzni fog vagy ha számít a fogyasztás akkor valami tdi vagy pdtdi volkswagent, mert azok mennek nagyon.


Tehát, nem az autóval, hanem Veled van a baj.

2011. jan. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

dobáld ki a felesleges dolgokat a csomagtartóból :D

Könnyíttesd az autót ahol csak lehet és jobb lesz vagy optimalizáltasd a motort (szívó és kipufogó járatok lekerekítéséről van szó és polírozásáról és akkor könyebben fog pörögni :D

2011. jan. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tehát veke mlenne a baj???teszerinted!aakor 120 nál miért nem megy jobban,mikor 1 edül megyek?valamelyik érzékelöm a rossz.hülyeségekre nem vagyok kiváncsi.csak az irjon aki ért hozzá.més 220 asok érdekes mennek,kb6 ot néztem mnid1ik jol megy csak enyém lomha,,milyen véletlen...
2011. jan. 8. 17:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Nos az előző csak vicc volt :)

Menj el egy szakműhelybe és nézesd meg a hengerekben hogy mekkora a kompresszió,mert lehet hogy valahol falsot szív vagy kifúj ettől is jelentősen csökkenhet a teljesítmény! Vagy csak a kipufogó koszosodott el nagyon és egy új csodákat tenne mert ugye arra is rengeteg koksz lerakódik .

Valószínű már öreg a motorja és egy frissítés ráférne pl fúrás vagy egyéb apró dolgok. Minden esetre vidd el kompressziómérésre és ha nincs meg a megfelelő kompresszió meg fogják mondani neked hogy mi lehet a baja az autónak. Mert ha 120-nál jobban nem megy ott motorproblémák vannak!

Jobbat nem tudok mondani ezek otthon már nem javíthatóak sajnos :(

2011. jan. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!