Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen páramentesítőt vegyek...

Milyen páramentesítőt vegyek autóhoz, nagyon párásodik az ablak? Ki mit használ? Állítólag létezik elektromos páramentesítő is, ami 12V. -ról működik. Hogyan oldjátok meg a páramentesítést.

Figyelt kérdés
Nekem olyan páramentesítő kellene, amt csak egyszer kell megvenni és sokáig használható. Tablettások,sprayk nem érdekelnek. Lehúzott ablak meg ilyesmi nem érdekel.....
2011. jan. 25. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szélvédőről van szó, akkor fújass rá meleg levegőt! A többség ezt csinálja és minden "autóban" alap felszereltség!
2011. jan. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hátsó szélvédőnek ugyan csak van gyári fűtése!(A kapcsolóját a műszerfalon találod.)
2011. jan. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Klima páramentesít! Tehát meleg levegő+klima és megvan oldva a gond
2011. jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy régi Golfom van, és állandóan beázik ezért a szélvédő belseje mindig párás reggel. Elég ciki a jégkaparást belül kezdeni :D

Úgy oldottam meg, hogy mikor cipőt veszel találsz benne egy kis tasakot benne sok kicsi kristállyal ami nedvszívó. Vagy azt rakod be vagy keresel hasonlót nagyobban. Nekem két kicsi van benn a szélvédőnél és bevált.

Próbáld ki. olcsó szinte ingyen van... :D

2011. jan. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy kérdés:

A szellőztetés belső keringetése ki van kapcsolva ugye?

Ha belső keringtetésen van, még az ég is párás lesz, csinálhatsz vele akármit.

Én simán lefújatom a párát a szélvédőről, a hátsó ablakra pedig ablakfűtés. Csodák pedig nincsenek.

2011. jan. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!