Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új akkumulátort szeretnék...

Új akkumulátort szeretnék venni az autómba minimum60AH-t de inkább 70. Milyen márkát ajállotok nem feltétlenül a nagyobb márkákra gondolok de természetesen azok is szóba jöhetnek (Vartára gondoltam először)?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 22:05
 1/10 omadjoe ***** válasza:
én jászakkut használok. most vettem belőle ujat 3 honapja, az előző 5 évig birta. ugy hogy utolso 2 évben tiszta csapivizzel lett feltöltve... szulfásodott is rendesen azért lett lecserélve. 17500 ft volt és 63Ah Bárdinál.
2011. febr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Banner a legjobb szerintem, legalábbis nekem az jött be. Motorba pedig csakis a Yuasa.
2011. febr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 lockstock ***** válasza:
Electric Power, ha gyártják még. Magyar gyártmány, 2 db fekete ló van a matricáján, nekem 7 évig húzta a tarktorban. Volt olyan, hogy kezdett az önindító füstölni, de az akku nem nyekkent meg, bírta a strapát
2011. febr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A Veterán árult akkumulátorokhoz is adnak 2 év garit ????

Nagyon nem mindegy !

2011. febr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat amúgy most Electric power van benne csak kicsi 55AH-s meg már vagy 5 éves és most télen njóval nehezebben indul el az autó.
2011. febr. 4. 18:24
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is pont egy hete halt meg a 2006-os Vartám.

Ellenőrzött terhelés alatt 9V-ot sem tudott létrehozni.

Míg diesel autóm volt, a legjobb aksi is max 2 évet bírt ki nálam. 4-5 év egy aksinál már kiváló eredmény sztem.

2011. febr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az enyémben egy gyári opel akksi volt, ma reggelre ment tönkre. Az enyém 4A terhelő áram mellett 3,6V-ot produkált. Lehet hogy egy kicsit szulfátos? :D
2011. febr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most ismerőstől hallottam,hogy van ez az Exide nevű akkumulátor márka ami nem vészesen drága de elég jó ti hallottatok róla valami jót vagy rosszat esetleg tapasztalat valakinek?
2011. febr. 5. 10:43
 9/10 anonim ***** válasza:
A legjobb amit Amerikában is elismernek azaz OPTIMA csak méreg drága az ára.
2011. febr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A cég aminek dolgozom Exide akksikat is forgalmaz. Egyet sem hoztak még vissza, hogy baj van vele. A saját kocsimban is ezt használom 5éve, és -15be is teljesen jól indít.
2011. febr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!