Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autósiskolát ajánlanáto...

Melyik autósiskolát ajánlanátok Budapesten?

Figyelt kérdés
Nem elsősorban ár szempontjából - a korrektség és tisztesség elsődleges szempont nálam.
2011. febr. 4. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy autósiskola megítélése több tényezőtől függ, de végső sorban a gyakorlati oktatók alapján minősítenek. Minden iskolában vannak jó és kevésbé jó szakemberek, így elég nehéz általános minősítést adni. Én szakmabéli voltam, ismerek sok iskolát és oktatót. Ha gondolod, megírok privát e-mailben egy konkrét sulit, konkrét oktatóval, akit az igényeid alapján ajánlani tudok.
2011. febr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Padlógáz,én is ott csináltam,elsőre meglett minden,május elején kezdtem és augusztus elejére már végeztem is,nagyon segítőkész volt mindenki(ügyintéző,oktató,kresztanár...)

Csigavérről eddig csak rosszakat hallottam...

2011. febr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó a csigavér, nekem onnan lett jogsim, tök jó volt az oktatóm, azóta is jóban vagyok vele. Mercin tanultam meg vezetni, szuperjó bőrüléses E osztályoson. Örültem, mert Mercit terveztem venni mindenképp, így könnyen ment, nem kellett szoknom az autót, tudtam mi hol van.
2011. febr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Maczi suli. Náluk tanultam, nagyon korrektek és nem is drágák.

Csiga nagyon nagy, és sok a szemét oktató, persze attól függ kit fogsz ki, mert itt is vannak jó oktatók, de alapvetően lutri.

Mivel a Maczi suli kis iskola, és az iskolavezető a szívén viseli a dolgokat, csak jó oktatók vannak, Maczival az élükön.


Mazsolát még esetleg ajánlom.

2011. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én egy autóssuliban vezettem 50 órát és utána is megbuktam... végig a pénzre hajtottak, majd átmentem a Nyugisuliba (Örs vezér tere környéke) ahol 18 óra alatt nagyon jól megtanítottak, szinte az alapoktól, mert mindaddig nem volt önbizalmam és féltem vezetni is. Ott engem Tűzkő Attila tanított. Nagyon rendes és jófej pasi, mindenkinek ajánlom. A VB lefizetés szóba sem jöhet. :)
2015. ápr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!