Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault clio első autonak?...

Renault clio első autonak? Vélemények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

kb ilyen adatokkal..

99-es évjáratú, 1.4 es motorral, min 70LE max. 80 000 km-el...


2011. febr. 6. 14:08
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
Megint csak a 2. vagyok...Utolsó, igen lehet h igazad van, és apámnak is meg anyámnak is Suzukija van és mind a ketten mondták nekem h nincs ezzel a kocsival semmi baj pedig apámé már lassan 18éves lesz anyámé meg 6 vagy 7 éves, de mivel nekem nincs kocsim, ezért csak a közvéleményben el terjedt híreket tudom, és bár igen felment a Suzukiknak az ára, de azt nem tudom h azért-e mert válság van, vagy mert azért h jobb minőségű legyen a karosszéria. Remélem az utóbbi... de én nagyobb biztonságba érzem magam az oktatóm Volkswagenjébe mint anyum Suzukijába.
2011. febr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 A kérdező kommentje:

1 milliot tudok rászánni.


hát suzukit semmiképp nem szeretnék..:S

Seat Ibiza,VW golf, Opel Corsa C, és a Renault Clio amik engem igazán érdekelnének..

Árban a Clio lenne a legjobb..

2011. febr. 6. 17:29
 13/55 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért szólja le mindenki a Suzukit, pedig sokkal jobb autó mint a hasonló kategóriás német, francia, olasz autók, olcsóbbak is, karosszéria is kiváló, motorjuk is fejlettebb, tele vannak extrákkal (GLX, GS) csak éppen S jel van rajta, ennyire utálják az emberek az S betűt?

Én a Lianámat jóval millió alatt vettem tavaly, 2003-as kocsi, 50e km volt benne, 106LE, kis fogyasztás és sok olyan extra van benne ami sok mai új kocsiban is csak rendelésre adnak, ez 2003-ban a Lainánál alapfelszereltség volt.

Semmi pénzért nem adnám oda vagy nem adnám el, pedig én is vétel előtt nézegettem VW-t meg Seatot meg sok mást, de azok drágábbak voltak, többet futottak, és full fapadost tudtam vola venni ennyiért amennyiért egy full extrás lianán vettem.

2011. febr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
Ha max 80ezer km akkor ne 99-es autóban gondolkodj. Nekem 2000-es a kocsi és az óra szerint 120 ezer van benne. Gyakorlatilag a duplája simán benne van. Engem mondjuk nem érdekel mert megy igaz most kicsit hozzá kellett nyúlni de a következő 100 ezer kilométerrel nem lesz gondja.
2011. febr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
Szerintem itt azért a fő szempontok is közre játszanak, mert valakinek fontos a biztonság, másoknak meg megint más fontos, itt első sorba azt kell nézni h mire akarod használni mert ha minden nap vagy munka eszköznek akkor a helyedbe a Volkswageneket illetve az Opeleket nézném, de ha csak pl heti 1-2x akarod használni akkor arra a Suzuki is megteszi szerintem... Én nem vagyok Suzuki ellenség félre értés ne essék, csak nagyon meg maradt benne az oktatóm mondata amit anno mondott, h minél több dolog vesz körbe a kocsinál annál nagyobb biztonságba vagyunk, na most nekem ezek után folyton csak a biztonság jár a fejembe és szerintem ha vennék kocsit akkor az valszeg Német márkájú lenne, de azt is tudom h persze sokan nem engedhetik meg maguknak, és nyilván én sem újat hanem használtat vennék pláne kezdő vezetőként. Attól függ h kinek mik a fő szempontjai.
2011. febr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
30%

egy szar

soha nem vennék renaultot

ott a honda, toyota, mitsubishi (ha AUTÓT akarsz és nem a szarban lévő szerelődnek segíteni anyagiakban)

2011. febr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
0%
Megint csak én mint 2. válaszoló.... szóval azt vettem le a többiek illetve a saját véleményemből h vagy Japán vagy Német kocsit vegyél de Franciát semmiképp se.
2011. febr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Utolsó: És majd te fizeted a fentartásokat? Esetleg meg is veszed nekem az autot?

mint irtam 1 milla van rá és ebben benne van az átiratás, esetleges javitások stb.

és fent is kellene tartani az autot.

2011. febr. 6. 19:03
 19/55 A kérdező kommentje:

Jav: Utolsó előtti*


igen én is..legalább szűkült a kör:)

2011. febr. 6. 19:05
 20/55 A kérdező kommentje:

Szétnéztem "honda, toyota, mitsubishi"-kategoriában is..

hát nekem megfelelő nemigazán volt..

jah és még azt nem irtam, hogy lány vagyok..méghozzá elég alacsony(160cm).. azok az autok óriásiak:S

2011. febr. 6. 19:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!