Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha YZF-R125 vagy Honda...

Yamaha YZF-R125 vagy Honda Varadero 125?

Figyelt kérdés
Most lesz meg a jogsim, az utóbbi 3 évben pedig sikerült összehozni a motorra valót :D De melyik legyen szerintetek?
2011. febr. 8. 16:42
 1/10 anonim válasza:
93%
Honda párti vagyok de azthiszem bekell látnom hogy a Yamaha a nyerő:D
2011. febr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
nem is egy kategória a kettő.. szerintem a varaderot jobban ki lehet használni a magyar utakon, de mindkettő megbízható, alacsony fogyasztású és szép motor. árban nem tudom mennyi különbség van, nekem 125-ös cbr-em van, de kétségkívül a legszebb 125-ös szerintem a yzf (persze az rs és a mito után, de a kétütemű motor szerintem nem jó befektetés - és hát hangra is olyanok mint a szegélyvágó :)
2011. febr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Nekem mint2 nagyon tettszik de inkabb a varaderot valasztanam mert sokkal jobban tettszik nekem, es igy jobban bejon az a gep..:)
2011. febr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

papíron mind2 15 lóerő, de nagyon kétlem, hogy a Varadero nem haladja meg kicsivel. ha a kinézetet tartod fontosnak, akkor szerintem a Yamaha nagyon jól néz ki. tényleg kategóriában legelöl van ezen a téren. a fékei is brutálisak, és a gyorsulása is (kategóriájához mérten) elég szép. de ha netán sor kerül rá, hogy párban mentek utazni, akkor a barátnőd nemnagyon fogja dicsérni az utazás színvonalát. egy túradoboz is gyatrán nézne ki rajta, pedig praktikus. ha kinnhagyod egy parkolóban a motort, beleteheted a sisakot., és nyugodtabb leszel suliban, hogy nem lopják el a bukód. egy kisebb bevásárlásnál is jól jöhet. tehát praktikusság terén nem az YZF-R 125 a nyerő.

én a Varadero mellett döntenék. amilyen hátrányt megemlítettem a Yamaha esetében, az a Varaderonál nem áll fenn. a hátsó ülése is nagyon kényelmes, jól mutat rajta a túradoboz, rendelhető hozzá fő-állvány, gyári kézmelegítő, bukócső és még sok extra.

a tömegétől nem kell megijedni. kicsit hozzászoksz a nagyobb tömeghez, ami nem baj.

a motorja is jó. pörgős V2-es. teljesíttményre szerintem több, mint 15 lóerő. legalábbis nekem erősebbnek tűnt.

2011. febr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
de arra is gondolj, hogy 4000km-enként szervíz, tankolás, karbantartás! nem olcsó dolog.
2011. febr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Én YZF-et venném már csak azért is mert most túra endurom van és jólenne már egy sport. Szép is alacsony fogasztású, és nem mellesleg Yamaha :D Jelenlegim is yamaha. :)
2011. febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

karbantartás? nagyjából hasonló pénzt követel mind2 motor esetében, a 4000 km-es szervíbe hordás nem kerül olyan sokba, egyébként is szezononként egyszer sort lehet keríteni rá.


a kétütemű hang pedig nem fuuuj, egyeseknek nem tetszik. nekem mindig mosolyt tud húzni az arcomra, akaratlanul is =)

2011. febr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a yamaha csodaszép :D a vara pedíg V2 .. talán az kor, teknika, és menet teljesítmény miatt a yamaha.
2011. febr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kétlem, hogy a Yamaha jobban megy, mint a Varadero.
2011. febr. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Turbocharger válasza:
HONDA, azt nem kell javitgatni, addig tart amig meg nem halsz.A HONDA-t valaszd.
2011. febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!