Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda fabia 1.4 vagy Volkswage...

Skoda fabia 1.4 vagy Volkswagen golf 1.4 lenne jobb választás?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ha a szememet kérdezed akkor Golf, ha az eszemet akkor Fabia!

Mindkettő VW! De a Skodák valahogy megbízhatóbbak igaz a VW betegségek ugyanúgy előjönnek és mivel kicsit kisebb a kasztnijuk a Skodáknak ezért sztem kicsit kevesebbet fogyaszt!

2011. febr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
VW! Egy Skoda sosem lesz VW, egy VW sosem lesz Audi. Itt nem az alkatrészekről van szó, hanem az összerakás minőségéről. Amit lehet azt kispórolnak a Skodánál. Nem véletlenül olcsóbb...
2011. febr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A Skoda szerintem, a márkanév miatt olcsóbb. Ugyanolyan, ha nem jobb a minősége.
2011. febr. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ti nem vettétek észre, hogy messze nem egy kategóriás autókról beszélünk? A Fabia egy kisautó, a Golf egy kategóriával nagyobb. És pont ez miatt vedd meg a kettő közül inkább a Golfot, de ne egynégyessel. Többe kerül fenntartani, mint az 1.6-ost (biztosítást kivéve).
2011. febr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is van a családban 1.4-es IV. Golf de lomha, sokat fogyaszt, drága az alkatrész meg egy rakat sz.r az egész úgy ahogy van! Az 1.6 ugyanez csak egy kicsit jobban megy meg még drágább az alkatrész és az is 9-10 körül fogyaszt!

1.4-es Fabia kisebb kocsi, olcsóbb a fenntartása, kevesebbet fogyaszt vezérműláncos motor van benne(mpi-ben) megbízható!

Aki pedig azt mondja hogy a VW-k jobban vannak összerakva azoknak csak annyit: Ültél te már VW-ben?

Nekem Passat volt 2005-ös egy rakás f.s volt ugy ahogy volt, hangos, zabál ráadásul nem is megy 1.8 T motorral.

Most Skoda Superb van és rengeteget ver a VW Passatra, kényelemben, fogyasztásban(mondjuk ez 2.5 TDi), és a belső kidolgozásban is!

Az 1.4 MPi Fabiakra azt mondják hogy a világból kimennek!

2011. febr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 lodarazs ***** válasza:
100%
Ez így van. Valaki írta, hogy a skoda sosem lesz vw, de hát ezért megbízhatóbb a skoda. Én egy szakszervízben dolgozom, van rálátásom a dolgokra. Egy kicsit eltúlozva a skodák szervizre, a vw-ek javításra jönnek.
2011. febr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ.
2011. febr. 24. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!