Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mien motort ajánlotok kezdő...

Mien motort ajánlotok kezdő motornak 50 ccm es be?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Simson,mert az igazi motor.
2011. márc. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 haverka ***** válasza:
robogó vagy váltós?
2011. márc. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
babetta,mert mer
2011. márc. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia!


Én szintén a Simson-t ajánlom.A fenttartása filléres és megtanulsz rajta váltani,motorozni!Gondolom később nagyobb motort is szeretnél,azokhoz viszont a robogó nem fog nyújtani semmilyen tapasztalatot.

2011. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én mindenképp robogót ajánlok, igazából semmi kritériumot nem írtál, szerintem egy fekvő vizes minarelli blokkost válassz, pl. Yamaha Aerox. És a kínaiakat hanyagold.

Biztos sokan lepontoznak majd, nem tudom hogy akarsz e majd később nagymotort, de pl 125ösön ugyanugy meglehet tanulni váltani, mint egy 50esen. Egy 50es gyorsasági vagy enduró 6l körül fogyaszt, egy minás robogó 3körül és ugyan annyit mennek végre, de a robogónál nem kell váltogatni.

Minden tiszteletem a Simsonosoké,én is azon tanultam meg motorozni, ha gyári kicsit még kevesebbet is fogyaszt egy robogónál, de csak ~60km/h-val megy, míg egy robogó ~85-el. DE: én semmiképp nem ajánlom, nagyon ritka a jó állapotú, megbízhatatlan, és ma már a jó minőségi alkatrészek ritkák, többszárezer forintot rá lehet köllteni.

Mint említettem én Simsonnal kezdtem, lecseréltem robogóra, most nyáron rakom a jogsit autóra, de tervezem majd A-t is, és szerintem nincs értelme azért 50es váltossal szemvedni a városba, hogymajd egyszer nagymotoron nem kellmegtanulni...

2011. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Simson mint igazi motor:) Jót nevettem. Azt kerüld el, ha nem szenvedni akarsz állandóan a szerelésével... Yamaha Dt már egész jó moci.
2011. márc. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Robogót. Enyém el is adó. 50-es japán mutatós pörgős. 100 e.
2011. márc. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!