Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen fehér festék fogja meg...

Milyen fehér festék fogja meg a gumit jól?

Figyelt kérdés
Lehet venni olyan gumikat amiken a gyártó neve fehérrel van írva, ami nekem tetszik, de ezek drágák és főleg amerikába menő.Ezt szeretném reprodukálni de nem tudom milyen festék az ami nem árt a guminak, nem sárgul és megfogja jól.
2011. márc. 23. 19:54
 1/9 haverka ***** válasza:
lehet venni boltba ilyen gumi festéket:Dmi is csináltuk ezt:Djólnézett ki non:D csak aszem besárgult:/ egy idő után:/
2011. márc. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi, de pontosan milyen boltba milyen gumifesték? kerestem sok helyen és pont azért kérdezem mert eddig sehol nem találtam
2011. márc. 23. 20:06
 3/9 haverka ***** válasza:
tescoba,vagy vmi árúházba próbáld meg ha ott nincs akkor vmi autos bolt vagy gumis de gumisnál szerintem drága :/
2011. márc. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ilyet keress fehérben:


[link]



Szerintem Tescoban, Auchanban, esetleg autós, motoros boltban kapni.

2011. márc. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
képből nem látom h mi ez.Mi alapján keressem,mi a neve? és fogja a gumit is?
2011. márc. 23. 20:17
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a legutóbb a Norauto-ban láttam ilyet. Olyan mint egy sima vastag filc. A nevét nem tudom, de meg lehet ismerni.

És ha jól emlékszem nem is volt nagy összeg.

2011. márc. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kerestem neked egyet :D

[link]

2011. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tescoba amit árulnak az sz*r, amikor megvettem be volt száradva, nagy nehezen sikerült kipucolni utána meg orrán száján folyt belőle a festék, utánna nagy nehezen ecsettel felvittem a gumira ami az első mosás után lemállott. Javasolnék inkább olyat amit bármelyik festék SZAKÜZLETBEN beszerezhető. Csak annyit kell mondanod hogy autó gumira szeretnéd és az eladó tudni fogja hogy melyik kell neked. Megéri még + az a max 1500 ft érte.
2011. márc. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az amerikai gumikon, (amit te is látsz) a gyártás során vulkanizálják bele fehér gumival a feliratot. (Biztos láttál már több színű gumistrandpapucsot.) Te a tiédet csak festeni tudod már.
2011. márc. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!