Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik olyan szélvédőmosó...

Létezik olyan szélvédőmosó folyadék, amiben természetes anyagok vannak? (bio) És nem irritálja a szemem, fülem, orrom, amikor használjuk?

Figyelt kérdés

Elsősorban most már nyárira gondolok. Gondolkodtam, hogy az ecetes víz nem lenne e jó bele, de párom egyből a fényezést féltette, aztán belegondoltam, hogy valóban nem biztos, hogy az ecet jót tenne neki, meg lehet, hogy az állatokkal szemben már nem hatásos. (itthon azzal szoktam tisztítani).

A gyerkőcnek sem jó, hogy állandóan belélegezzük ezt ki tudja mit, ami benne van, pedig párom előszeretettel használja... :o(


2011. márc. 28. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
igen. víznek hívják.
2011. márc. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

,,állandóan belélegezzük ezt ki tudja mit, ami benne van"


Olvasd el a papírt 97% ban víz a többiben színezék meg illatosító meg alkohol, hogy oldja a piszkot.

Azért ez már beteges amit csinálsz. A kipufogógázban lehet akármi nem az ablakmosóban.

2011. márc. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld ki az ecetes vizel ha oldja a rászáradt bogarakat akkor használd egészségel.
2011. márc. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy beteges lenne, inkább az a beteges, hogy valami ennyire tudja irritálni a szemet és a nyálkahártyát. A kipufogók ellen nem tudok mit tenni, max hogy vidékre költözöm, de amit lehet csökkenteni, azt szeretném is, ezért jutott eszembe. És valóban, még nem olvastam el, mit tartalmaz, mert a párom kezeli ezt, és nem tartogatjuk az üveget, de az tény, hogy tuti tartalmaz olyan anyagot, amitől "fuldoklok" bent a zárt autóban, mikor használjuk. Ja, bocsi, már megszoktam, hogy a gyerekes topikban több egészségtudatos felnőtt van, itt úgy látszik ez nem téma.... :o(
2011. márc. 28. 11:45
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem nem téma, csak még ilyen problémval soha nem találkoztunk, valószínűleg túlérzékeny vagy valamelyik összetevőjére, szerintem próbáljatok ki egy másik márkát, ajánlom a Prevent cuccokat, talán azzal nem lesz ilyen gondod.
2011. márc. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
valószínű te a téli ablakmosóra gondolsz. azt én is megérzem amikor bejön a kocsiba a szellőzőn át. de a nyárit akár meg is ihatnád
2011. márc. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg inkább a télivel lehet gondod,abban denaturált szesz van, a fagyveszély miatt. Egyébként nyárra tökéletes egy kanálnyi mosogatószer a deszt.vízbe,és az is hatékonyan tisztít. Egy próbát megér,hátha arra nem vagy allergiás...
2011. márc. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Tessék:

[link]

2022. jún. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!