Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó autó a Mitubishi Colt?...

Jó autó a Mitubishi Colt? Mire kell odafigyelni vásárlásakor? Mennyit bír a motorja? Mennyit eszik a 12szelepes 75 lóerős motor? Tudtok linkelni nekem eladót 150-350ezer körül?

Figyelt kérdés

[link]


pl erre gondoltam


2011. márc. 29. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:

igen, mint minden japán autó ez is jo :)

vásárláskor először is nézd meg a km órát, ha az össz km-ek száma nem 1 vonalban vannak hanem 1ik lejjebb másik feljebb akk vissza van tekerve az óra. nézd meg a váltógombot meg a kormányt h mennyire van kikopva és az ülés kiülését is. ezek jelzik h a gép 1 agyonhasznált visszatekert v nem.

mivel régi 1.3as ezért F1re ne számits de attól még simán viszi a 100at. a fogyasztása sok mindentől függ de 8Lkörül kell h mozogjon

én inkább ilyet ajánlanék (7-8L körül fogaszt)

[link]

[link]

[link]

2011. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyel ujabb colt-om volt.

Igenytelen, a maga modjan gyors kis auto.

Az enyem 82 lovas volt, kb 8-10 litert evett, mivel kis motor leven nyomni kell neki.

Batran ajanlom, ha egy kicsi, ügyes es olcson fenntarthato, de ugyanakkor megbizhato autot akarsz.

2011. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
értem... a galantok annyira nem tetszenek meg nagyon drága lenne rá a biztosítás is..egyszer vezettem egy coltot és eszméletlenül jól pörgött pedig nem volt tuningolt és 1.3as 12szelepes 75lovas motor volt benne...vannak az autónak típushibái?
2011. márc. 29. 22:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak tipushibák is ,de ne autókereskedőtől vegyél lehetőleg.
2011. márc. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt 9 évig egy régi Coltom, nagyon szerettem, persze koránál fogva akadtak rajta javítani valók (13 éves volt amikor vettem, 87-es évjárat).
2011. márc. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szerintem amit én szeretnék az újabb generációs. Milyen hibái voltak?:)
2011. márc. 30. 17:57
 7/8 anonim ***** válasza:
A legnagyobb hiba az volt, mikor megadta magát a főfékhenger. Szerencsére nem egyik pillanatról a másikra, hanem fokozatosan. Egyébként semmi olyan, amit én típushibának gondolnék, inkább az autó korából adódó javítani valók.
2011. márc. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem! köszönöm a válaszokat mindenkinek ment a + :)
2011. márc. 30. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!