Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy 50 ccm-es...

Mennyibe kerül egy 50 ccm-es motor fenntartása?

Figyelt kérdés

Tervezem, hogy veszek egy robit vagy egy sport motort, de csak 50-eset. Még kezdő lennék.

Mennyibe kerül a fenntartása? (adók, papírok, tankolás stb)


2011. ápr. 2. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:

változó...

nekem simsonom van.

a biztosítás fater nevére évi 2500 ft az én nevemre 5500 lenne mertugye 0 bónuszom van.

tankolás az attól függ mennyit mész vele, én beletolok sztem havi 3 ezerért biztos, de el is megyek 150-200 kmrt

tuning 70 es gépem van azért többet eszik mint egy sima 50 es gép.

papír nincs, ennyi biztosítást befizeted és csá.

Szerelés annyi, hogy ha vmi elb*szódik, akkor kicsieréled simóhoz elég olcsó minden szal nemsok.

Én a sportmociról lebeszélnéleg első körben, mert ott az alkatrész is drágább, és azért annyira nem is megy, ha 50 es ugye.

Egy robesz kéne neked, sztem, vagy simson.

csak ne kínai szar robogód vegyé, hanem, honda, yamaha, szuzuki, piaggo, gas, meg iylen nevesebb gépeket

azok sokáif bírják, strapabírók, 2 évente veszel dugód, gyúrút, meg megfuratod a hengert (drágább mint ssimsonnál) kb 30 ezerét, és megint 2 évig hajthatod.

azt kell mondjam a robeszok, ha jót vesze, nem oylan szerelésigényesek mint a simók.

2011. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 évente?:D jó lesz az 3-4nek inkább... de pl a yamaha mintem 20 évesen bontatlan blokkal futkos:) bár sajnos eladtam mert nagyobb kell:(
2011. ápr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha napi használatban van, hosszú, és rövidtávon, táélen, nyáron akk igen :D
2011. ápr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Akkor robit veszek majd :) Nézelődök aztán kiválasztom a kicsikémet.

Köszi szépen mindenkinek!

2011. ápr. 3. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!