Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swiftet akarok venni,...

Suzuki Swiftet akarok venni, válság van ugye,1. 0 vagy 1.3 inkább? Kötelező és súlyadó-ban sok különbség van a 2 fajta motor között, hol lehet ezt kiszámolni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Swift áráért már autót is adnak:

[link]

2011. ápr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az átiratás most 18 ft / ccm ami azt jelenti hogy 300x18 ft-ot spórolsz átiratásnál.Súlyban szerintem nincs számottevő különbség,amit mérlegelned kell a fogyasztás,nem tudom melyik fogyaszt kevesebbet.(ugye hiába kisebb az 1 literes motor,nehezebb is neki valamivel a kocsit előrevinni)
2011. ápr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Na nehogy már a Fiat, mint JOBB alternatíva merüljön fel a Suzukival szemben. Inkább egy kutya, de inkkább a Suzi javára. Az olaszban még annyira sem bíznék.
2011. ápr. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az 1.3-ast vegyed, kevesebbet fogyaszt, és könnyebb vele előzni. Tapasztalat. Jó állapotú bravot pedig nem kap egy jó állapotú swift árából, valamint a fogyasztása is inkább a swift fogyasztásának kétszerese.


OFF

Ha valaki felteszi a kérdést, hogy melyik suzuki a jobb, akkor véletlenül sem azt kérdezi, hogy mennyivel jobb a fiat bravo, a mercedesz, vagy a volkswagen. Miért nem lehet ezt megérteni?????

ON

2011. ápr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
1.3-ast vegyél mert az 1.0-ás nem fogyaszt kevesebett ugyanis annak rövidebb áttételű a váltója. Magyarul ha mész 90-el az 1.0-ás jobban pörög mint az 1.3-as azért nem fogyaszt kevesebbet. Az első meg elmehet a Fiat Bravóval a ...-ba. A szegény kis suzukiknak csak annyi bajuk van hogy gyenge a karosszériája, egyébként egy nagyon megbízható autó. A Fiat meg többet lenne szervízben mint nálad.
2011. ápr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! igen ,nem azt kérdeztem hogy mit vegyek helyette,nagytudásúak,hanem hogy melyik motoros a jobb!
2011. ápr. 11. 18:40
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem 1.3 mas van. 5,2 a fogyasztás 100km en. Sokat használom. 12 éves lesz. Hibái. A kipufogót 2 szer meg kellett heggeszteni, kiégett 3 izzó, 7 évesen a gyári akksi meghalt! Ennyi!!! A többi a kötelező kiadás volt. Fékbetét, szíj, olaj, szűrő, gumi, és benzin! Jó autó! Még nem rohad sehol. Ok, gyenge a kasztni, de am megbízható kisautó!
2011. ápr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!