Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Spoilert szeretnék rakni a...

Spoilert szeretnék rakni a sedan kocsimra, de?

Figyelt kérdés
Ki is néztem, de olvastam a neten hogy közúti forgalomban nem használható oda volt írva. Miért nem használható? vagy van egy x méret és attól nagyobb nem lehet? ha veszek egy kisebbet akkor azt be kell jegyeztetni a forgalmiba vagy csak rácsavarozom és kész is?
2011. ápr. 23. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindent be kell vezetni, és valszeg ezt azért nem lehet, mert műbizonylatot nem kapsz róla.
2011. ápr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
KöHÉM szabályozza, elvileg rakhatsz rá, de amihez oda van írva hogy közúti forgalomban nem használható azt nyílván nem. Kérdezz utánna a boltban, talán csak engedélyköteles (igaz az is hosszú út és sok pénz). Egyébként lehet tudni hogy milyen autóra szeretnéd rakni ezt a "titokzatos" alkatrészt?
2011. ápr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

...egy kérdésem lenne: 30.000 Ft-os műanyag spoilertől jobban fog menni az autód? Inkább a motorra vagy a kopó alkatrészek cseréjére költsd!


(új autót nem csúfítunk tuninggal, öreg autót pedig ápoljuk a tuningra szánt pénzből)

2011. ápr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nemtom, de a Seat Cordobákon gyárilag volt.
2011. ápr. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, akkor szépen sorban :)

5 éves Renault Megane ról van szó, nem megy tőle jobban, de szeretem a kocsit, és szeretem csinosítgatni, oz alufelnik, króm kipufogó és rendszám,króm ablaktörlők meg sport pedál...már vettem rá, de egy kisebb hátsó szárnyat is szeretnék rá.

Motorilag akinek volt Renault az tudja hogy nem romlik el, csak a szokásos előírt dolgokat kell cserélni: motorolaj, gyertya..stb.

Ha ennyire macerás a spoiler akkor lehet nem lesz rajta...

csak egy futó ötlet volt..

2011. ápr. 24. 08:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne az első sarki tuningboltban keresd a gagyi kínai univerzális spoilereket, inkább kérdezd meg az importőrt hogy foglalkozik-e ilyen alkatrészek behozatalával. Ha nem akkor keress Európában olyan műhelyt amely foglalkozik utángyártott karosszérialemekkel. Méganehoz itt érdemes nézelődni: www.gt2i.com , www.k-tecracing.com , www.avb-sports.be , www.renaultsport.com . Valszleg nem lesz olcsó ha nem találsz magyar importőrt, de ha komolyan gondolnám akkor én inkább raknék rá 200 €-ért mintsemhogy kinevessenek a 10.000 forintossal.
2011. ápr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen mivel nem adnak rá műbizonylatot, így nem használhatod. Illetve ugye az autón minden átalakításnak minősülő nem gyári alkatrész felszerelése után műszakira kell vinni az autót. Szóval elég körülményes dolog. Esetleg ha valami gyári tuningot keresel rá akkor olcsóbban megúszod.
2011. ápr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!