Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet egy autót használni, ha...

Lehet egy autót használni, ha tankolásnál véletlen elhagytam a tanksapkát és ezért az nincs rajta?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Persze! Legfeljebb valaki poénból beledob egy csikket aztán kigyullad az egész. Dehát mit számít az!
2011. ápr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A tank fedele, ami a kasznin van, az zárható és be van hajta, maga a müanyag tanksapka hiányzik a "kis fém ajtó" mögül.
2011. ápr. 24. 21:34
 3/6 T5- ***** válasza:
100%

Amúgy, ha beledobod a csikket attól nem fog felrobbanni. Inkább a tankajtó mögött felgyülemlett por, kosz, mosásnál bejutó víz miatt törném a fejem. Nem véletlenül van az ott, meg ha zárható, és régebbi (azért gondolom mert újabb autókon már műanyag szokott lenni), akkor könnyebben leszívják a benzint, ha még nincs beleépítve ez elleni védelem. Felmerül a kérdés, honnan tudják, hogy nincs tanksapkád...

Mindegy, én a helyedben túrnék egyet bontóból, nem egy nagy tétel, attól még lehet használni, csak mégis kéne az oda.

Egyébként hogyan hagytad el? Ott hagytad a kút tetején? :-)

2011. ápr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%

Benne van a kérdésedben a válasz: A benzin és a benzingőz azzal a kis fém ajtóval találkozik ami ugye nem zár légmentesen. Szerinted milyen bajok lehetnek? Ti nem játszottatok a fémrudat dörgölve fizikaórán? Talált, a szikrára gondolok. Ja és ugye csak véletlen szólnak a kúton, hogy állítsa már le a motort ha tankol.

Elképesztő...Szőke hölgynek tetszik lenni?

2011. ápr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, siettem haza este felé és szerintem ott felejtettem a kúton, de ez csak tipp, mert a következő tankoláskor vettem csak észre, hogy nincs meg! Megkérdeztem a kutast,hogy nem találták-e meg, de a megtalált 20 tanksapka közül egy se volt az enyém!
2011. ápr. 25. 06:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Én pl nem szoktam kulccsal bezárni,mert valaki mindig bezárja....

Milyen kocsi??Autóbontónál tudsz rá venni fillérekért....

2011. ápr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!