Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 307 tapasztalatok?

Peugeot 307 tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Akinek ilyen van mi a véleményre róla? Most szeretnék kocsit cserélni és arra gondoltam hogy ilyet veszek mer nagyon tetszik, arra lennék kíváncsi hogy mennyire szerviz igényes

mert sokan mondják a francia autókra hogy nem jók de szerintem hülyeség mert egyik barátomnak Peugeot 406-osa van 280 ezer km- van benne 2.0 dízel motor és eddig semmi baja sem volt.


2011. máj. 5. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van néhány gyakori meghibásodás, leginkább az első szériában, de a 2005 utáni modellekben ezek elvileg javítva letek. Lehetőleg magánszemélytől vegyél ha ilyet veszel, de én azt mondom hogy a 4-es széria tényleg jobb mint a 3-as, 406/407-t tényleg tiszta szívvel merem ajánlani.
2011. máj. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerintem a 406-os sikerült a legjobban a 407-es elég szervízigényes legalábbis az autómata váltós az volt a manuális kevésbé lehet az. Na mindegy remélem nem fogom megbánni ha megveszem. :)
2011. máj. 5. 16:40
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Háát nekem 307-esem van! Mit mondjak??? :DD Háát az elektronikája kikészített egyszer: 1 órás útból csinált 4 órát, mert egyszer fogta magát és nem reagált a gázra/elkezdett lassulni->félreálltam->újraindít-> majd megint ugyanezek :D/ Most volt kuplungcsere: 70ezer ropi volt :( Egyébként több ismerősöm mondta, hogy szivatta őket az elektronika a 307-esben! De egyébként jó kocsik, kényelmesek, stb. :)
2011. máj. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És mi baja volt az elektronikának mitől hülyült be?
2011. máj. 6. 13:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
aktuális még? akkor írnék pár sort, de feleslegesen nem..
2011. jún. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igen:D
2011. jún. 30. 23:37
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

nos..

Peugeotos pályafutásunk valamikor 2003 környékén kezdődött. Új munkahelyen a Peugeot volt a "divat", olyan pozícióra vettek fel, hogy rögtön egy pici 307-essel kezdhettem. Ez 2.0HDi volt.

Ez egy kaki volt. A motorja bivalyerős, de az elektronika gyalázat.. Lámpa 4 darab egyszerre sosem világított, melegben fedélzeti komputer betűi (szó szerint) összefolytak, csomagtartóajtó menet közben kinyílt, ülésfűtés kigyulladt (ülés+nadrág 2 centis körben kiégett, időben kikapcsoltam)..

250ezer kilómétert gond nélkül bírt a motorja..

Ott új cégautó, 307break..

Ez már a modellfrissítés utáni verzió (külsőre az új lökhárító, és lent a kis kör alakú ködlámpa a szembetűnő..)

Ebben az autóban 1.6HDi volt, 110paci..

Motorja nagyon rendben volt, 4,5-6 litert evett..

Elektronikai hibája ennek már semmi nem volt, szóval mindenképp ezt az ujjabb verziót válaszd!

Legnagyobb hibája ennek az autónak: klíma nem fújt, öntöttvas hűtőcucc elkopott, mondván "a ráragadt rovarok sava szétmarta".. :D

Aztán sajnos 280ezernél csere :(

Nagyon szerette az egész család!

A héten jött haza az új, gyönyörű 308kombink, ezek után magasak az elvárásaink :D

Amúgy az SW, és a BREAK között annyi a különbség, hogy az SW napfénytetős, a hátsó ülések külön tologathatók (mind a három), illetve +2 ülést is rendelhetsz bele..

Szóval csak ajánlani tudom, 1.6os motor pont jó bele, semmi szükség erősebbre..De mindenképp a modellfrissítés utáni (talán 2005től) autók közül válassz!

Bocsi, ha valami érthetetlen, kicsit késő van.. :D

(amúgy ajánlom, hogy egy ex cégautót vegyél, fix kilóméterrel, becsületesen szervizelve, a kilóméter kevésbé fontos, mint ha össze van gányolva az egész autó..)

Amúgy a márkaszervíz elég "gyenge", és mellé pofátlanul drága is.

2011. júl. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
akkor ez már a jobb? [link]
2011. júl. 1. 00:48
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

nem.

amelyiknek a ködlámpa a lökhárító alján van, az az újjabb.

pl ezek:

[link]

[link]

2011. júl. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Látod a különbséget?
2011. júl. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!