Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miert vilagit folyamatosan a...

Miert vilagit folyamatosan a legzsak lampaja?

Figyelt kérdés
seat alhambramban folyamatosan vilagit a legzsak lampaja, es nem tudok rajonni , mi lehet az oka? talan valami erintkezesi hiba, vagy vezetek meghibasodasa okozhatja?
2011. máj. 8. 21:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Arra magadtól nem is fogsz rájönni. Ki kell olvastatni egy megfelelő diagnosztikai műszerrel.
2011. máj. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nálam is ilyen probléma van. Valószínűleg érintkezési hiba, nekem azt mondta a szerelőm. Próbáld meg előre hátra tolni az ülést, mert lehet alatta van a vezeték és meg van húzódva. De elmehetsz kiolvastatni is a hibát.
2011. máj. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Akár érintkezési hiba de valószínű computer tudja megmondani, viszont így ne nagyon járkálj vele mert ha balesetet szenvedsz (lehet) nem nyílik a légzsákod!!
2011. máj. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A magyar utak rázkódása. Nekem is volt ilyen gondom, mindig kiütöttük belőle, aztán egy rázós úton mindig visszajött a hibakód. Az érzékelők érintkezése érzékeny a rázkódásra.
2011. máj. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nekünk is ez a baj rá lett téve computerre és nem mutatta hogy hol a hiba
2011. máj. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egy biztos : ha világít a visszajelző.nem működik. Ez 100 % !
2011. máj. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy azért világít mert nem működik a légzsák..

2 éve van meg nekem ez az autó, soha, semmi baja nem volt, 7végén beleült a barátnőm, hogy majd ő vezeti, felhúzta az ülést, majd elindult, és akkor kezdett el világítani a lámpa. Azóta folyamatosan így van..

Esetleg egyéb tippek???

2011. máj. 10. 15:52
 8/16 A kérdező kommentje:

Mi okozhatta ezt, hogy elkezdett világítani a lámpa? erre lennék igazából kíváncsi..

előre is köszi a válaszokat

2011. máj. 10. 15:56
 9/16 anonim ***** válasza:
akkor az ülés alatt lehet a vezetéke, ahogy írtam, huzogasd előre-hátra és lehet jó lesz.
2011. máj. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

"Nem hinném, hogy azért világít mert nem működik a légzsák..

Esetleg egyéb tippek???"


Azért világít, mert nem működik a légzsák. Hibajelző lámpa. Ha hiba van, jelez. Nem tudom érthetőbben leírni.

De ha nem hiszed el, vedd ki belőle az izzót, és hidd azt, hogy működni fog. (Nem fog.)

Ha meg akarod csináltatni, ki kell olvastatni a hibatárolót, meg kell szüntetni a hibát, végül törölni kell a hibakódot. Ezután jó lesz. Máshogy nem lesz jó.

(Most leírtam ugyanazt, mint az első válaszban, csak hosszabb lett. )

2011. máj. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!