Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy váci alumínium csónakom...

Dangero kérdése:

Egy váci alumínium csónakom van ami 3,80-as. A kis dunán használnám horgászat illetve "sétacsónakázásra".100ezer Ft környékén keresnék motort, ami 4-5 lovas, Melyik a leg megbízhatóbb? Aki ért hozzá kérem segítsem ezügyben.

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Lebeszélnélek a használt motorról pláne ennyiért.

Vegyél egy Vetyerokot 15-ért vagy inkább egy új Yamahát 250 körüli pénzért. (Maritime,Bp.III. Szentendrei 107 -még 5% "horgászkedvezményt" is kaphatsz itt)

Utóbbi nagyon jól tartja az árát,2-3 évesen is 200 felett van.

2011. máj. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy vettem egy vetyerokot, de sajnos lelke van és igen megbízhatatlan.Sajnos olyan embert sem találok aki értene hozzá, ezért gondoltam a fent leírtakra. De a vetyerok hozzáértőket megkérném írjanak pesti vagyok.
2011. máj. 12. 06:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy vélem,hogy a 60 feletti horgászok közül minden második hozzá tud szólni a témához,de Pásztor Laci,a szentendrei révész biztosan.
2011. máj. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!