Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motoros találkozó, motoros...

Motoros találkozó, motoros felvonulás?

Figyelt kérdés
50-es robogóval a motoros felvonuláson lehet menni? vagy csak nagymotorok mennek/mehetnek a felvonuláson?
2011. máj. 28. 08:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Persze,h lehet.
2011. máj. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
Nem, bármennyire fájó a robogó az NEM motor. Az segédmotoros KERÉKPÁR, olyan mint egy elektromos bicaj, csak Otto-motor hajtaja. Azon kívül, hogy két kereke van és a jobb markoddal húzod a gázt, az égvilágon semmi köze nincs a motorhoz egy rotyogónak. Mit gondolsz, miért köszönnek egymásnak a motorosok és miért nem köszön a motoros a robogósnak? Mert nem veszi motorszámba. Kérdezz meg bármilyen motorost (nem rogobóst mint mondtam az nem motor), hogy szerinte a robogó motor-e? Fél évi fizetésem tenném rá, hogy azt mondja, hogy nem. És igen, hogy a kérdésre válaszoljak, el lehet menni, de jó mondta az első, hogy bohócnak jó. Lehet őket kibeszélni, addig is van témánk, meg lehet azon röhögni, hogy milyen kis csuda kávédarálóval májerkednek. Meg lehet azon bosszankodni, hogy miket leművel a felvonuláson. Mert ezt csinálják. Semmi féle szabályt nem ismernek és azon versenyeznek, hogy kinek hány tized lóerővel erősebb a gépe, és hogy az őve nem 20 sec alatt éri el a 70km/h-s végsebességét, hanem 17 alatt. Meg van néhány ghost rider, de azok kevesebben vannak akik a sor mellet húznak el keréken 90-110-zel. Meg stoppiezgatnak meg forgatják szabályzáson a gépet. A robogósokat igenis kiveti magából a motoros társadalom (nagyon helyesen), mivel minden hiányzik belőle ami egy motort élvezetessé tesz.
2011. máj. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70km/h még sokat is mondtam, hát hány ilyen kérdés van itt, hogy mennyit megy a robogód? 50-60-at. Ó tudom a tiéd meg 90-et, a tiéd meg állva hagyja az 1200-es Banditot.
2011. máj. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mert van rajta sportszűrő, sportgyertya, sportkipuffogó, sportkormány, sportidom ,meg monszter enerdzsis sportmatrica, és a sportbukó csökkenti a légellenállást. Aztán már annyira sportosak lesztek, hogy kiló ötvennél húztok egy köver gázt és elfüstöl a hátsó gumma. És előbb a Simósokat aztán az ETZ-seket aztán már a nagy japókat meg a BMW-ket is otthagyjátok. Nevetségesek vagytok....
2011. máj. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Kényes téma..azért felvonulásnál ciki ha mindenki állvahagy:D


Am én is robogós vagyok, és az összes motoros integet nekem (igaz nagytesű robogóm van és mindenki azt hiszi h 250ccm-s) és 80-85km/h val száguldozok:D

2011. máj. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
hát akkor az 70ccm-es 110et kihuzo APRILIA SR-rol mit lehet mondani ? miert nem lehetne motorszamba venni ? :|
2011. máj. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 13:33

"És igen, hogy a kérdésre válaszoljak, el lehet menni, de jól mondta az első, hogy bohócnak jó."

2011. máj. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Akkor még nem te voltál az első töki. ;-)
2011. máj. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
hahiszed hanem szinte az öszes motoros szokott inteni, és minden motoros itt kezdte szinte, senki se úgy született h rögtön nagymotor és go, hanem szépen a kis robogokal mentek...
2011. máj. 28. 22:26
 10/15 A kérdező kommentje:
és nemtom h miröl beszél egykét ember itt, senki sem mondott ilyet h athagyom a banditot meg stb, és képzeld semmi tuning nincs a motoromon, még egy matrica sincs...
2011. máj. 28. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!