Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most fogom majd szervízbe...

Most fogom majd szervízbe vinni az autóm, mennyibe fog kb kerülni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Elektromos ablak javítás(a jobb egyáltalán nem működik, a bal pedig nem a legtökéletesebb), központi zár javítás(bal első nem zár be a távirányítóval, a kulccsal pedig forog a zár), riasztó kiiktatása, jobb első gömbtámasz csere, lengéscsillapító csere, olajcsere, a műszerfalon kigyulladt egyszer-kétszer a szervó meghibásodását jelző kis ábra, egyszer éreztem is hogy nem működött a szervó, de utána jó volt, nem tudom hogy ezt is cserélni kell-e?

Meg vezetni tanítottuk a tesóm, és hát jó amiatt is lehet kuplung szag, de mikor hazajöttem és beálltam a garázsba akkor erős égett szagot éreztem, esetleg ezt is érdemes megnézetni vagy kicseréltetni?

Kb mennyi lehet a javítás összege? Skoda Fabia 2000-es évjáratú, 1,4-es.


2011. jún. 18. 20:14
 1/8 tetro ***** válasza:
300ezer
2011. jún. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mennyi? O.o
2011. jún. 18. 20:44
 3/8 anonim válasza:
Hát olyan 80ezer biztos lesz. (Autóelektrotechnikus)
2011. jún. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

A 80rugó még jó is lenne, remélem kijön max 100ból...


Amúgy én is tanultam ezen a szakon(autóelektronika), csak nem fejeztem/fejezem be :D

2011. jún. 18. 21:01
 5/8 A kérdező kommentje:

Amúgy lehet a kuplungnak nincs is semmi baja, csak ahol a tesómmal gyakoroltunk, ott voltak ilyen kisebb gödrök, amik azért nem tettek jót a kuplungnak(mondjuk a kocsinak sem) meg a tesóm ugye most vezetett először, és ki kell még tapasztalnia hogy kell a kuplunggal bánni, de azért az gyanús volt, mikor hazajöttünk, és beálltam a garázsba, hogy égett kuplung szag volt.


A szervóval meg nemtom mi van, mentem a kocsival, és egyszer csak kigyulladt a szervó meghibásodását jelző kis lámpa, de jó volt. Mikor ilyen gödrös földúton próbáltam elindulni álló helyzetből, na akkor éreztem azt mintha nem lenne jó a szervó, de utána csak jó lett.


Ezek mi miatt lehetnek?

2011. jún. 18. 21:08
 6/8 anonim ***** válasza:
a legjobb ha be regisztrálsz skoda fórumokra és mindig vannak olyan szerelők a kik márka szervizben dolgoznak és otthon is maszekolnak, na 1 ilyen embert érdemes találni. De a legfontosabb ha elviszed a kocsit 1 szervizbe, ne lássák rajtad, hogy madár vagy, mert gátlástalanul megkopasztanak és akkor tényleg 300ezer lesz a számla
2011. jún. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
na etz a madárt hogy érted? Most én nem tudom pontosan hogy mi is van a szervóval, csak megnézetném, meg a kuplungot is. :)
2011. jún. 18. 22:27
 8/8 anonim ***** válasza:
A márkaszervizeket nagy ívben kerüld el...
2011. júl. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!