Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Futárszolgálat vagy posta...

Futárszolgálat vagy posta szállít robogót?

Figyelt kérdés

Eladnám a robogómat egy aukciós oldalon, s a kérdésem az lenne hogy hogyan oldaható meg a szállítása futárral vagy esetleg postával?


köszönöm


2011. jún. 18. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
jön a kedves vevő utánfutóval
2011. jún. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nah figyu ha már robogó miért nem ül rá a kedves vevő....? :D Am meg szerintem egyik sem
2011. jún. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Dolgoztam postán,kerékpárt többször is kézbesítettem,valamint nehéz autóalkatrészeket,felniket,gumikat,egyszer láttam hogy embernagyságú traktorgumit szállított házhoz a posta.

Úgyhogy egyszer menj be a postán a csomagfelvételhez és kérdezd meg hogy lehet-e és hogy mennyiért.

2011. jún. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elszállítja mindkettő, de külön árazás alapján. De a kedves vevő jobban jár, ha érte megy és hazamegy vele, mert horror ára lesz a szállításnak.
2011. jún. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

Posta biztos nem mert :

- csomagok csak 30 kilóig

- 30 ezer forint értékhatárig

Ezt jó alaposan meghaladja a robogó tulajdonsága.


GLS futárnál szintén 40 kiló a határ és ha ők nem visznek el valamit akkor senki.


Tehát marad az autómentő.

[link]

Ők 120 ft/km alapon számolják a szállítást, tehát 100 kilométerrel számolva 12000 ft+ ÁFA. Ér ennyit ez a robogó? Szerintem még utánfutóval is olcsóbb.

2011. jún. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolónak:A legdrágább utánvétes csomagkézbesítésem 150e Ft-os volt,a legnehezebb (buszalkatrész)küldeményt ketten tettük be a furgonba,és targoncával szedték ki-tehát nem 30 kilós volt.

Külön árszabásért bármit elvisznek,pl.hátfalas kamionnal traktorkereket házhozszállítással.

2011. jún. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm minden kinek a hozzászólást.


Kedves utolsó válaszoló te a postán vagy valamelyik futárnál kézbesítettél ekkora küldeményt?


köszönöm

üdv

2011. jún. 20. 06:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Postán.
2011. jún. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez szállít: [link]
2016. szept. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!