Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tároljam majd a motoromat?

Hol tároljam majd a motoromat?

Figyelt kérdés
Nem rég tettem le a jogosítványomat és hamarosan megvehetem életem első motorját ! De itt jön egy kis gubanc , hol tároljam ? Panelházban lakok , a házba viszont tilos behozni benzinnel működő tárgyat , de az utcán se szeretném tartani , kitudja kilopja el az éj közepette . Tanácsok ?
2011. jún. 19. 00:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valami rokon, ismerős, akinek van garázsa?
2011. jún. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez másoknál is baj szokott lenni. Vagy bérelsz garázst, bár egy motorért nem igazán érdemes.

Vagy valamelyik szomszédodat megkéred, ha van hely még a garázsában, akkor had rakhasd be oda.

2011. jún. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajnos rokonok többsége tőlünk eléggé messze lakik (+100km).
2011. jún. 19. 00:18
 4/11 anonim ***** válasza:

Dolgoztam panelba, ki is volt írva hogy motorkerékpárt tilos tárolni a tárolóban, mégis láttam hogy vki oda tolta be a robogóját.

Szerintem bérelj garázst a közelben. Ha van motoros haverod, szomszédod aki ilyen problémával küszködik akkor közösen béreljetek mert olcsóbbra jön ki és egy garázsban 3-4 motor is elfér.

2011. jún. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is gratulálok a jogsihoz és a motorhoz, sok balesetmentes kilométert! :)


Abban az esetben, ha nem te vagy a háztömb "fekete báránya" és viszonylag jóban vagy a legtöbb lakóval, akkor körbekopoghatnál házról-házra megkérdezni, hogy zavarná-e a kedves ott lakót, ha a tárolóban lenne a motorod. Én is ezt csináltam annak idején, bár a mi panelünk csak 4 emeletes, nem kellett olyan sokat kopogtatnom. Körbementem egy papírral, 2 lakón kívül mindenki aláírta. Többség győz alapon már 1,5 éve ott van a motorom a tárolóban. Próbáld meg, nem veszíthetsz. :)

2011. jún. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
uhh nemrég olvastam itt hogy panel előtt vitték el nagymotort:S robogónál azt ajánlom hogy vegyél ilyen biciklilezárót és kösd oda valahova.
2011. jún. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Nincs ennél bosszantóbb amikor az ember nem tudja ott hagyni bárhol a motorját mert elviszik. Esetleg egy riasztó amit már 10.000 Ft körül betudsz szerezni eléggé sok helyen. A szirénázó hangtól megrémült tolvaj elfut minthogy tovább szöszmötöljön. Hallottam olyat, hogy volt egy kutatás ha egy betörőt vagy tolvajt 2 percig zavarsz akkor feladja és inkább elmenekül:)

Autóriasztóban létezik olyan hogy GSM riasztó, amiben egy áramkörhöz van kapcsolva egy mobiltelefon és riasztáskor a telefonodra küld egy sms-t hogy beindult a riasztó.

Én is tároltam a barátnőmék tömbje előtt a motoromat a korlátnak kötve egy lezáróval és egy ponyvával letakarva, szerencsére nem nyúlt hozzá senki. Garázs a legbiztosabb sajnos,akkor is ha két utcányira van tőled. Sajnos ilyen világot élünk hogy mindenkinek minden ingyen kell, hogy megdolgozzon érte az nem divat már bizonyos körökben :(

2011. jún. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tényleg...nekem is van rajta riasztó! Olyan hangos...6ezerért rendeltem netről, 3ezerért szerelték bele:)
2011. jún. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kerékpártároló? Nekem a motor ott volt, békésen elfért egy másik moci, meg több bicikli mellett.
2011. jún. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A legjobb tényleg, ha bérelsz egy garázst egyedül vagy ismerősökkel. A motor fedett helyen lesz, melegben lesz és a szerszámok és egyéb felszerelések is elférnek.
2011. jún. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!