Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tároljam majd a motoromat?

Hol tároljam majd a motoromat?

Figyelt kérdés
Nem rég tettem le a jogosítványomat és hamarosan megvehetem életem első motorját ! De itt jön egy kis gubanc , hol tároljam ? Panelházban lakok , a házba viszont tilos behozni benzinnel működő tárgyat , de az utcán se szeretném tartani , kitudja kilopja el az éj közepette . Tanácsok ?
2011. jún. 19. 00:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
28%

Ha túl sok lenne neked egy garázsbérlés,akkor bemész a teskóba,és veszel 10db lakatot.Fúrsz a panel oldalába 1 méteres lyukat,és csavarsz bele egy jó nagy csavart.Majd arra a csavarra kötöd rá a lakatot.

Ha ez túl bonyolult lenne és drága akkro mondom a másikat:


Veszel egy hoszabítót,levezeted az x emeletű lakásotokból,és kihegyezed a kábel végét szikével.Majd úgy oda ragasztod a gázhoz hogy ne lássák meg.Ha ez megvan akkor felmész és bedugod a hoszabító kábelt.Ha valaki el akarta lopni,azt meglátod reggel ugyis,belerúgsz 1-2 a fasziba és elrobogsz mint ha semmi nem történt volna :)

2011. nov. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!