Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első kocsinak mit? Igaz hogy...

Első kocsinak mit? Igaz hogy csak 2,5 év múlva lesz jogsim de szeretnék már most jobban tájékozódni ien téren. Mi igaz a Ford Fiat Francia teórából. (18 leszek de gyogyszer miatt még 2,5 év)

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 20:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A kérdésre nem válaszoltam :)


A válasz: a ford szerintem jó, fiat-ot nem tudom. A francia nem olyan rossz mint mondják, de igényli a törődést, viszont mivel arányaiban olcsó sok az igénytelen gazda (Akinek nincs pénze a kocsira karbantartani se fogja, pedig pont a franciák igényelnék). Ettől függetlenül egy jo peugeot jó választás lehet. A Renault-t sokan azért nézik le mert olcsó népautó, és emellett semmit nem tud, nincsenek benne extrák, nincs neve. De ettől még vannak náluk is eltalált típusok (pont múltkor beszélgettem egy elégedett renault tulajjal 5 év és 150e km után semmi gond, az autó újnak nézett ki, és kötelezőkön kívül nem volt hozzányúlva). Igaz 2 hetente viszi mosóba, lehetőségekhez képest vigyáz rá...


Amúgy ha autó csak japán ( Toyota, Mitsu, Honda, Suzuki, Mazda, Subaru). Németből csak opel és abból is csak astra.

2011. júl. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

előzőnek igaza van

bár a renaultos srácnak szerencséje volt, hogy nem kellett hozzányúlni :)

2011. júl. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Renault-osnak tényleg mázlija volt. Én ilyen embert nem ismerek aki elégedett lett volna. Illetve mostanság sok Ford jár még Renault motorral. Spriccfejeket tolja is kifelé magából leszorító bilincsestől.
2011. júl. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
kezdésnek nekem bőven jólenne egy jóállapotú 8-10 éves akármilyen autó amire persze nem megy rá a gatyám
2011. júl. 22. 21:11
 15/15 anonim ***** válasza:
Végül milyet választottál annak idején? :D
2021. ápr. 9. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!