Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Swift 2-esre szeretnék pótfékl...

Swift 2-esre szeretnék pótféklámpa matricát, valaki azt mondta, hogy nem szabályos. Szerintem, az, mert a fék piros színe látszik, csak éppen nem egy csík, hanem egy felírat. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 16:32
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%
A Magyarországon forgalomba hozott járművek lámpatestei E szabványúak, vagyis teljesítik az egész Európára érvényes követelményeket. Ezek között szerepel, hogy a féklámpának (és a pótféklámpának) milyen színű és milyen erősségű fényt kell kibocsátania. Az erre vonatkozó rendelkezések a 6/1990. sz. KöHÉM rendeletben szerepelnek (nekem az rémlik, hogy nappa, tiszta időben 150 m-ről láthatónak kell lennie, de nem vagyok benne biztos). A matrica felragasztásával a lámpatest fényereje megváltozik, ezért nem biztos, hogy ki fogja elégíteni a szabályban meghatározott követelményeket. Elméletileg tehát nem szabályos a matricázott pótféklámpa. Hogy a rendőr beleköt-e, az egy másik kérdés.
2009. ápr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
0%
Mit akarsz felírni rá? Hogy ne dudálj nem megy jobban?
2009. ápr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak köszönöm a hozzászólást, míg a másodikra csak annyit reagálok, hogy az első gondolatot ami az eszembe jutott nem írom le, a második gondolatom az volt, hogy ÍRÍGY! Ja, és ne önmagadból indulj! :DDD
2009. ápr. 6. 17:40
 4/55 anonim ***** válasza:
57%

Második vagyok:D Ha szalonképes kiváncsi vagyok mi volt első gondolatod. Meg arra is tényleg mit akarsz kiírni. Nem tudom hogy gondolod mire legyek irigy, 21 éves vagyok, nincs hitelem, van egy öreg bmwm, amit az életben nem cserélnék el semmilyen új suzukira , és soha nem is fogok suzukit venni, mert nekem nem az kell. Hidd el nagyon jól érzem magam a bőrömben és a kocsimban.

Pusztán nem tudom elképzelni mi motivál bárkit is hogy akármit kiírjon a féklámpájára.

Max a féklámpára lennék irigy, mivel nekem olyan sincs, de én amúgy is inkább a gázt nyomom :D

2009. ápr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
8%
Mármint harmadik nincs.
2009. ápr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
Mit írnál a féklámpádra? Milyen okból?
2009. ápr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:

A BMW-ésnek: én 30 éves vagyok, és fizetem az új autóm részleteit, én dolgozok érte és nem alám tették. Imádom és jól megy, szeretem alázni a többieket. A gázt mindenki tudja nyomni, pláne a megengedett sebességet nagy dicsőség átlépni és úgy előzni - záróvonalon! :DD Engem az motivált a vásárláskor (lassan 2 éve), hogy ne legyen szerelni való rajta, mivel nő vagyok. Soha nem vettem volna használt autót, csak olyan ismerőstől akit naponta látok, hogy mit csinál a kocsijával. Valószínű nem vezettél még Swift 2-őt, különben nem így beszélnél... Amúgy mennyi idős a kocsit? Idősebb nálad? :P

04-08 22:24-esnek: Szó szerint nem írnék a féklámpára, hanem lehet kapni matricákat...

[link]

Amúgy SWIFT lenne.... de még gondolkozok, hogy megéri-e, már mint olyan értelemben, hogy a rendőrök mennyire tolerálják... itt ahol lakom, még nem láttam ilyen suzit.

2009. ápr. 12. 07:19
 8/55 anonim ***** válasza:
6%

Igen, öregebb nálam. Ő 26, én 22.:D Akár hiszed akár nem nagyobb élmény vezetni mint egy akármilyen swift 2028at. Nem vezettem még, de ültem benne. Nem cserélnék. Alázni? Azzal? Bicigliseket?

Hitelre én is meg tudnám venni. De nem tenném. Ha akarnék vennék pár évvel újabb bmwt, az még fényévekkel nagyobb élmény.

Az ilyen pótféklámpamatricás tuningot meg szánalmasnak tartom.

2009. ápr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:

A fórum egyik szabálya: "Ne menj bele felesleges vitákba! Ha valaki kötözködik, hagyd figyelmen kívül, illetve válaszd a lefele mutató kezet az értékeléshez! A kötözködő embereket ez jobban bosszantja, mint ha válaszolsz nekik!"

Ennyi! Fiatalabb vagy, nagy arccal, öreg autóval. :P

Megjelent egy új swift? 2028? Tudsz valamit?

Nekem egy bíbor sport swiftem van, nézz utána...

Egyébként az egyik fórumon egy srác "szenved", hogy vett egy "tuti" bmw-t, olvasgass: [link]

Dextrose nick néven írogat.

2009. ápr. 14. 19:40
 10/55 anonim ***** válasza:

Bosszant? dehogy. Én jól szórakozom, de látom te is ha ilyeneket keresgetsz elő:)

Használt autót venni meg mindig lutri, bmwt is. 316ot jellemzően az olcsójánosok vették, akik aztán széthajtották. Meg ez a legkisebb motor, egy nagy kasztniba, könyörgöm ne várjunk már rakétát. Engem is hagyott már ott swift 2, mert 150nél abbahagytam. Aztán egy picit szarabb útnál utolértem, 90el szüttyögött, lenyomtam a fenébe.

2009. ápr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!