Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Swift 2-esre szeretnék pótfékl...

Swift 2-esre szeretnék pótféklámpa matricát, valaki azt mondta, hogy nem szabályos. Szerintem, az, mert a fék piros színe látszik, csak éppen nem egy csík, hanem egy felírat. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 16:32
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:
Hááát a szövegedből nem is azt gondoltam, hogy 80 éves tata vagy. :D Hanem pl egy szadista vagy kéjenc... :DDD
2009. máj. 15. 20:31
 42/55 anonim ***** válasza:
Szadista? Neeem. Kéjenc? Lehet, amennyiben a gyors kocsikra gerjedek :D:D:D
2009. máj. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:

Ja! és a szexuálisan aberráltat kihagytam!!! :DDD

Kocsikra gerjedsz? Húúúú... :D

2009. máj. 17. 13:31
 44/55 anonim ***** válasza:
Ahham amennyiben jó csajok ülnek bennük. :D:D:D
2009. máj. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 A kérdező kommentje:
Így már más. :D Szóval csak a bmw-s csajok jönnek be? Az aki sima családi autóval vagy esetleg busszal jár, az már nem is jó? ?ß?
2009. máj. 19. 06:11
 46/55 anonim ***** válasza:
Nem csak bmws, mivel ha beül az enyémbe máris bmws lesz:D:D:D
2009. máj. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:

Ezt a videót láttad már?

[link]

2009. máj. 21. 08:32
 48/55 anonim ***** válasza:

Aha, nem is birtam végignézni, beletekertem:P Hát nagyon kezdő lehetett szegény csaj, vagy nagyon béna. Pedig milyen kis autó. Te remélem jobban vezetsz;)

Ma egy pasit láttam bénázni egy ford fusionbe, nem tudott betolatni a parkolóhelyre egy elég forgalamas mellékutcában, aztán kiállt nagy nehezen elfértek mellette, majd egy perc után továbbhajtott. Csodáltam hogy a lexusos akit feltartott nem dudált, de talán fejlődik ennyire a közlekedési morál. Egy új 5ös BMW meg átengedett ugyanott, pedig nem zebra meg nem is kellett volna neki.

2009. máj. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 A kérdező kommentje:

Nem is kaptam emilt a hozzászólásodról, véletlenül keveredtem ide...

Nem, én nem ilyen vezető vagyok. :DDD Én arra lennék kíváncsi, hogy egy "igazi" forgalomban mit csinál?!

Én a mai tanulókra is kiszoktam akadni, bár inkább az oktatóját illetné a mondandóm. Engem anno az oktatóm nem így tanított vezetni, egyszer "gurultam" a lámpa irányába, rám szólt, hogy akadályozom a forgalmat, miért csinálom. Mire én: nem akarok elindulni a lámpánál. :D Hozzáteszem, hogy egykori amatőr ralis volt. Szóval én nem az a tutyimutyi csiga voltam, aki fél a forgalomtól.

Amúgy hétfőn előttem ment az egyik kolléganőm... óra szerint 45-el mentünk, majd (mivel egy városrészben lakunk)lekanyarodtunk egy rövidebb lejtős utcába, vissza kellett váltanom harmadikba, sőt fékeznem is kellett! Ez volt a csúcs, persze az utca végén, kapásból a belső sávba sorolt be, én padló kettessel elhúztam mellette a külsőben. Tudod mi volt a dühítő? Csiga tempóban közlekedik, lemarad egy lámpánál.... közben engem egy jobbra kanyarodásnál, megfogott egy lámpa... ez meg elhúz mellettem "irdatlan" sebességgel! Sokszor gondolkoztam, hogy felesleges sportosan vezetni, a fogyimnak biztos nem tesz jót. Tegnap egy swiftnek mutattam meg, hogy hogyan kell gyorsulni. Ez kicsit nagyképű volt...

2009. máj. 31. 20:13
 50/55 anonim ***** válasza:
Örülök hogy megint erretévedtél:) Lehet bizonyos számú válasz után nem küld emilt. Nemrég utaztam Pestről haza egy új swiftben, mondjuk az csak 1.3as volt, de nem is vészes járgány.:D Meg barátnőmmel is közlekedtünk mostanában elég sokat, neki egy 1.1es clioja van. Hát az nem egy rakéta, de autópályatempót azért simán viszi. Meg ő még elég kezdő vezető, tanítanom kell, és néha én is mondom neki ne menjünk indokolatlanul lassan mert nem örülnek nekünk a mögöttünk jövők.
2009. jún. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!