Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vki szerzett már úgy jogsit,...

Vki szerzett már úgy jogsit, hogy előtte nem vezetett autót? Mármint az autós iskola előtt

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:

persze

sokan ugy kezdik a sulit hogy meg nem vezetett, valszeg mert nincs a csaladba auto stb.

nekik is sikerul csak lehet hogy tobb orat kell venniuk vagy nemelsore sikerul

2011. júl. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi

még 3 év és elkezdhetem az autós iskolát, és még nem vezettem kocsit. lehet, h fogok még, de nem biztos

2011. júl. 27. 10:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én életemben nem vezettem autót, és az első RUTIN(!!) tanfolyamom úgy kezdődött,hogy "Na, ez a gáz,fék,kuplung, kormány. Ülj be, és vidd haza magad!"

Na mondom f@sza.... :) De így tanul az ember

2011. júl. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sem vezetem elötte autót csak motort de azt 6 éves koromtól.Nekem meg volt minden elsőre bár nálam is azvolt mint az elözőnél ez -ez az-az vidd haza!Nem bánom hogy igy alakúlt
2011. júl. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbben igy szerzik. LEGALÁBBIS REMÉLEM!! Aki törvénytelenkedve jogsi előtt gyakorolgatna az keressen eldugott helyet mondjuk egy kiürült TESCO parkolót de ne veszélyeztesse forgalmas közutakon mások testi épségét és autóját!
2011. júl. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én sem vezettem előtte és elsőre sikerült
2011. júl. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

az alapvető dolgotat már tudom. kresszből is egy kicsit :D

de emúgy földutakra gondoltam vagy vmi olyasmikre

kösz a kommenteket

2011. júl. 28. 20:43
 8/9 anonim válasza:

Én vezettem már előtte is apummal, Ő elvitt egy párszor, hogy gyakoroljak, utána már jól ment. Minden sikerült elsőre, tesztben nagyon nagy szerencsém volt :D

19L

2011. aug. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdekes a kérdés, hiszen elvileg senkinek nem lenne szabad autót vezetnie tanfolyam előtt :D Egyébként én is vezettem, ilyen elhagyatott erdei földutakon, ami a rutinhoz nagyon nagy segítség, viszont a forgalomban vezetés az teljesen más tészta, és azt nem is nagyon ajánlott csak úgy gyakorolgatni. Én gondolkoztam azon annak idején, hogy a 9 óra rutin vajon tényleg elég-e a rutinvizsga letételéhez, ha valaki 0-ról indul, azért valljuk be, nem biztos. 1-2 plusz óra ilyen esetben jól jön. Mondjuk most már nincs külön rutinvizsga, de azért ahhoz, hogy kimenjen az ember a forgalomba (mármint oktatóval is), a rutin elengedhetetlen.
2012. febr. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!